Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skvělá práce pro komunikativní lidi - O2 v Ústí nad Labem

referenční číslo: 5ab51ce5a5ad954036133ee4 | aktuálnost: 18.02.2019

O2 Czech Republic a.s.

Pokud si život bez komunikace s okolním světem nemůžete představit, pak je vám ta volná židle na našem oddělení přímo tvarovaná na míru. Nekoukáme na zkušenosti ani na titul, zajímá nás vaše osobnost!

Náplň práce

Jak si práci u nás můžete představit?

• Staráme se o blaho našich zákazníků
• Umíme si úkoly rozdělit podle toho, v čem jsme dobří: jeden zajišťuje technickou oporu, jiný pomáhá s každodenními požadavky zákazníků
• Většinu úkolů dokážeme vyřídit pohodlně on-line a telefonicky
• Působili jste až dosud v jiném oboru? Nevadí – ochotně Vás naučíme všechno, co potřebujete
• Na každé pozici je to trochu jiné, ale průměrně si u nás vyděláte 21 000 - 25 000 Kč, které máte do 10. v měsíci na účtu! A je asi jasné, že ti výkonnější z nás jsou v tomto případě vysoko nad průměrem :)

Koho hledáme? Někoho, kdo:

• Rád komunikuje s lidmi, je upovídaný a pro úsměv nejde daleko
• Chce ovlivnit svou mzdu a nespokojí se jen se základem
• Ovládá práci s počítačem a nebojí se myší (těch počítačových)
• Stojí o možnost stoupat ve své kariéře výš a výš, a že tady těch schůdků máme!
• Si chce v novém kolektivu najít přátele

Svých lidí si vážíme, a proto se nebojíme řádně se o ně postarat. S námi získáte:

• Benefity v minimální hodnotě 18 000 bodů/rok a je jen na Vás, na co je chcete čerpat.
• 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna a 5 dní neplaceného volna pro dostatek relaxu.
• Příspěvek na mobilní telefon až do výše 7 200 Kč, který můžete čerpat každé 2 roky!
• Internet v mobilu, neomezené volání a SMS, dáme Vám i výhodné tarify pro rodinu a kamarády.
• Zvýhodněný internet na doma, O2 TV a další O2 služby.
• Gastro Pass kartu se stravným v hodnotě 75 Kč/den (50 Kč hradí zaměstnavatel).
• Exkluzivní nabídka operativního leasingu vozidel Škoda s výraznou slevou – např. nová Škoda Fabia s parkovacími senzory, klimatizací a rádiem již od 1 649 Kč měsíčně
• To není vše! Na kompletní nabídku benefitů mrkněte zde: https://www.chcidoo2.cz/wp-content/uploads/2016/05/170615_HR-brozura_benefity.pdf

Místo pracoviště: Masarykova 273/20, Ústí nad Labem, 40001

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Telekomunikace, Ostatní

Profese: obchodník, pracovník podpory zákazníků, péče o zákazníky, telemarketing, telesales

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní