Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Plant Sales Asistent/ka

referenční číslo: 5a4cf4f7babecf302715524a | aktuálnost: 03.03.2018

WIPAK PRAHA

Wipak Praha je zastoupení zahraniční firmy Wipak Group, Finsko, pro Českou republiku a Slovensko. Wipak Group vyvíjí a vyrábí prémiové plastové obaly pro potravinářský průmysl a jednorázové zdravotnické materiály. Wipak group má 10 výrobních závodů v Evropě a Číně. Na severoamerickém trhu působí sesterská firna Winpak, která vyrábí obdobné produkty pro trh severní a jižní Ameriky. Obě frimy patří do finské skupiny Wihuri Group, která zaměstnává více než 5.000 vysoce kvalifikovaných profesionálů.

Plant Sales Asistent/ka

Administrativní pracovník

Plant Sales Asistent/ka podporuje obchondí manažery v jejich aktivitách v rámci ČR/SR, popřípadě dalších zemí Evropy. Komunikuje se zákazníky v ČR a SR, přijímá objednávky, sleduje jejich plnění a dodání. Komunikuje s jednotlivými výrobními závody (anglicky) dle potřeby.

Dále je zodpovědný za celkkový chod a vedení kanceláře Wipak Praha včetně předávání finančních zpráv s mateřskou firmou ve Finsku. Spolupracuje s externími dodavateli (účetní firma, dodavatelé kancelářských potřeb, právní kancelář, atd.).

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Braškovská 368, Praha, 16100

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita