Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Číšník / Servírka

referenční číslo: 5a157938a5ad9557283f587b | aktuálnost: 15.01.2018

IC HOTELS a.s., Wellness hotel Step ****

Hledáme vhodného kandidáta na pozici číšník/servírka do hotelové restaurace.

Náplň práce:

- Směnná práce dlouhý & krátký týden,
- přijímání objednávek, obsluha hostů.

Požadujeme:

- Zodpovědný a pozitivní přístup k práci a ke kolegům,
- příjemné vystupování a alespoň základní komunikační znalost AJ nebo NJ,
- ochota učit se novým věcem,
- trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

- Zázemí stabilní společnosti,
- zaměstnanecké výhody (slevy ve sportcentru, stravování, uniforma),
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
- možnost kariérního růstu.

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český

Místo pracoviště: Malletova 1141/4, Praha 9, 19000

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: číšník/číšnice

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy