Varroc Lighting Systems, s.r.o.

SPECIALISTA CERTIFIKACÍ VE VÝVOJI

referenční číslo: 59f8862ea5ad95142c2caf1d

Náplň práce

§  Zpracování certifikačních žádostí – celosvětově

§  Podpora při řešení legislativních problémů

§  Posuzování legality a interpretace předpisů

§  Účast při týmové revizi projektů

§  Provádění změn platných certifikátů a jejich správa

§  Revize homologačních značek a výkresů

§  Odhad nákladů na certifikace

§  Správa a aktualizace platných předpisů

§  Podpora auditů (především externích)

§  Školení pracovníků

Požadujeme

·         VŠ technické vzdělání

·         Komunikativní znalost AJ

·         Orientace v automotive kvalitě

·         Základní znalost předpisů světelné techniky – výhodou

·         Základní znalost optiky světlometů/svítilen – výhodou.

·         Komunikativní schopnosti, systematické myšlení

·         Schopnost učit se novým věcem, týmový hráč

Nabízíme

  • pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
  • 25 dní dovolené
  • Sick Days – 2dny/rok
  • příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • příspěvek na stravování
  • variabilní bonusový systém
  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Justice, právo, legislativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita