Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Jeřábník

referenční číslo: 59f1db6ababecf6b060f9284 | aktuálnost: 30.07.2020

STAPO mechanizace s.r.o.

Naše společnost již více jak 29 let pronajímá stavební mechanizaci s obsluhou. Hledáme nové posily do našich řad. Neváhejte a přihlašte se právě teď. Připravili jsme pro Vás náborový příspěvek a možnost ubytování.

Jeřábník

Náplň práce:

Pro rozšíření našeho kolektivu hledáme Jeřábníka autojeřábu Liebherr LTM 1030 - 1120.

Popis práce:
- obsluha autojeřábu na stavbách především v Praze a okolí, na území ČR, případně SK.

Požadujeme:

- kladný přístup k práci

- řidičský průkaz skupiny C podmínkou!!

- profesní průkaz

- jeřábnický průkaz výhodou

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti od roku 1991

- možnost stravování v areálu

- možnost ubytování

- odpovídající platové podmínky

- pravidelná opakovaná školení

- možnost získání jeřábnického průkazu (při podpisu smlouvy na 24 měsíců)

Termín nástupu možný ihned Kontakt: Radovan Křížek, Tel. 731 532 167 e-mail.: krizek@stapopraha.cz

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: K Třebonicům 1020, Praha, 15500

Region: Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Profese: jeřábník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity