Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce odboru informatiky - oddělení provozu

referenční číslo: 59dc6648a5ad9555d823c58d | aktuálnost: 27.11.2019

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad městské části Praha 2

Městská část Praha 2 - Úřad městské části vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volné pracovní pozice pracovník odboru informatiky - oddělení provozu.

Náplň práce

Správa interních informačních systémů a administrace agendových systémů (elektronická spisová služba, ekonomický systém Ginis, mzdový a personální systém a pod.) Metodické usměrňování uživatelů, definování jejich problémů a jejich řešení se všemi účastníky, včetně spolupráce s externími řešiteli a dodavateli. Zálohování a obnova důležitých dat, včetně antivirového zabezpečení dat, uživatelská a technická podpora zaměstnanců, řešení problémů a havárií v oblasti IT, zajištění oprav výpočetní techniky. Zajištění evidence a kontroly licencí.

Požadujeme

SŠ, nejlépe VŠ vzdělání se zaměřením na IT.

V případě zájmu podejte přihlášku do výběrového řízení  s požadovanými doklady do 13.12.2019, kdy výběrové řízení končí. Bližší informace k volné pozici  a přihláška k výběrovému řízení je na stránkách www.praha2.cz v rubrice volná místa. Nástupní plat 30.000,- Kč

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nám. Míru 20/600, Praha 2, 12039

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Profese: správce aplikací

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy