Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuchař/kuchařka do snídaňové kuchyně

referenční číslo: 59bbc2b7babecf1be812c8a2 | aktuálnost: 07.03.2019

Clarion Congress Hotel Prague*****

Do Clarion Congress Hotel Prague hledáme kuchaře/řku do snídaňové kuchyně.

Kuchař/kuchařka do snídaňové kuchyně

Náplň práce

Příprava pokrmů 

Požadujeme

Minimálně vyučení v oboru nebo zkušenosti na pozici 

Nabízíme

zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
Systém zaměstnaneckých benefitů
Možnost dalšího vzdělávání
Možnost růstu v rámci hotelového řetězce
Platové ohodnocení s motivační složkou mzdy

Životopisy můžete zasílat na emailovou adresu: hr@cchp.cz

Prosíme, uvádějte vždy název pozice, o kterou se zajímáte do předmětu emailu
 

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

 

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

 

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

 

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

 

 

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Freyova 33, Praha 9, 19000

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař, pomocná síla v kuchyni

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity