Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Asistentka obchodního oddělení

referenční číslo: 58ef7cd1babecf7cab5ace46 | aktuálnost: 29.05.2017

Fresenius Medical Care - DS, s.r.o.

Základní informace o společnosti:

Fresenius Medical Care je celosvětově největším poskytovatelem produktů a služeb pro pacienty s chronickým selháním ledvin, onemocněním, které celosvětově postihuje před dva miliony lidí. Prostřednictvím sítě 3 432 dialyzačních středisek v Severní Americe, Evropě, Latinské Americe, Africe a v asijsko-pacifické oblasti poskytuje společnost dialyzační léčbu více než 294 tisícům pacientů na celém světě. Fresenius Medical Care je tak celosvětově největším poskytovatelem dialyzační léčby a zároveň i dodavatelem dialyzačních produktů, jako jsou dialyzační přístroje, dialyzátory a ostatní spotřební materiál. V České republice působí od roku 1993 a v současné době zabezpečuje ve svých 24 střediscích péči o více než 1 600 pacientů v chronickém dialyzačním programu.

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

- administrativní práce pro zajištění plynulého chodu obchodního oddělení
- organizační zajištění odborných mezinárodních vzdělávacích programů
- vedení dílčích projektů obchodního oddělení
- zajištění evidence certifikátů k produktům
- práce s interními IT systémy
- agenda obchodních smluv, příprava, námitkování, komunikace s právními odděleními druhé smluvní strany, kompletace, zajištění podpisů
- evidence všech smluv dle regionů, divizí a zákazníků – kontrola termínů platnosti apod.
- odpovědnost za funkčnost a aktuálnost CRM systému, správa a údržba
- kontrola měsíčních reportů prodeje
- správa veřejných zakázek
- zodpovědnost za kompletaci veřejných zakázek – formální správnost
- zajištění a odeslání dokumentace dle zadávacích požadavků zadavatelů

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- MS Office velmi dobře
- AJ slovem a písmem
- nadprůměrné komunikační a organizační znalosti a dovednosti
- pečlivost, zodpovědnost, systematičnost,
- velmi dobrá znalost ČJ, pravopisu
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- znalost prostředí českého zdravotnictví, ideálně přímo zdravotnických prostředků, stejně tak znalost zákona o veřejných zakázkách výhodou

Nabízíme:

- práci v moderní stabilní společnosti
- možnost dalšího vzdělávání
- zajímavé finanční ohodnocení
- široká nabídka firemních benefitů

Kontakt
Šárka Málková
Evropská 423/178
160 00  Praha-Vokovice
Česká republika

e-mail: Sarka.Malkova@fmc-ag.com

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Evropská 423/178, Praha 6, 16000

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Profese: administrativní pracovník, odborný asistent prodeje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování