ÚČETNÍ

referenční číslo: 4-11-237150/JD

Náplň práce

Máte praxi v oblasti účetnictví spolu se zkušenostmi a znalostmi programu MS Office - Excel? Pokud nejste v této oblasti nováčkem a máte chuť se posunout do společnosti na mezinárodní úrovn, pak neváhejte! Hledáme zkušeného člověka na pozici ÚČETNÍ
Náplň práce:

  • provádění kontroly dokladů k zaúčtování
  • správa závazků a pohledávek
  • příprava účetních dokladů
  • zaznamenání finanční transakce s použitím účetních metod a postupů dle účetních standardů mateřské společnosti a českých účetních standardů
  • úzká spolupráce s jinými zaměstnanci firmy při přípravě podkladů
  • zpracování daňového přiznání k DPH
  • příprava podkladů a spolupráce při auditu, účetní závěrce, přípravě finančních výkazů a souvisejících reportů
  • měsíční inventarizace a rekonciliace účtů
  • archivace potřebné dokumentace

Místo výkonu: Praha

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • anglický jazyk na komunikační úrovni (zahraniční vedení společnosti a klienti)
  • zkušenosti na pozici "účetní"
  • znalost a orientace v účetních předpisech
  • obecná znalost daňových předpisů
  • analytické myšlení
  • pokročilá znalost MS Office - Excel (kontingenční tabulky)
    Výhodou:
  • znalost účtování zásob
  • znalost IFRS

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * měsíční prémie ke mzdě * příspěvky na stravování * možnost dalšího vzdělávání * příspěvky na penzijní připojištění * slevy na dovolenou aj. Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/ Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji. Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management

Pracovní poměr: Plný úvazek