Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/ce výroby lahůdek na Praze 4 - Michle, NOČNÍ směny

referenční číslo: 58e64daebabecf28492cbdca | aktuálnost: 23.06.2018

JLV, a.s.

Velká prosperující česká společnost s 60letou tradicí hledá zaměstnance pro výrobu chlebíčků, plněných baget, salátů a lahůdek
ve středně velkém kolektivu.

Pracovní doba:

Denní směny 6.00 - 14.30 h. (Po - Pá) Mzda: 22.500 Kč.

Noční směny 17.00 - 5.00 h. (krátký/dlouhý týden) Mzda: až 24.500 Kč. + příplatky

Náplň práce

Výroba chlebíčků, plněných baget, salátů a lahůdek.

Pracovní doba: NE - ČT, 8hodinové směny od 20.00 - 4.30 hod.

Požadujeme

  • zdravotní průkaz,
  • pracovitost, spolehlivost,
  • praxe v oboru vítaná

Nabízíme

  • stravenky
  • 13. plat,
  • příspěvky na penzijní/životní připojištění
  • účast na firemních akcích
  • stabilní dlouhodobé zaměstnání.

Mzda: 22 500 - 24 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chodovská 3/228, Praha 4, 14100

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Firemní akce, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování, 13. plat

Elena Caraus
+420 271 003 232
job@jlv.cz

JLV, a.s.