Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Funkční analytik pro bankovní projekt v Brně

referenční číslo: 52165 | aktuálnost: 07.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Funkční analytik pro bankovní projekt v Brně

Náplň práce

Hledáme analytiky se zkušenostmi v databázích na pozici funkčního analytika pro jednu největších mezinárodních bankovních a pojištovacích skupin. Připojte se k týmu v Brně a pomáhejte s vývojem zcela nového systému pro reporting.
sběr a anaýza business požadavků spolupráce na vývoji a delivery BI řešení (definování, transformace a mapování dat) reporting tvorba dokumentace návrh a hodnocení možných změn v zadané oblasti projektu

Požadujeme

Pokročilé znalosti SQL komunikativní agličtina (každodenní komunikace se zahraničním týmem) předchozí zkušenosti s analýzou a zpracováním dat Databázový systém je postavený na Teradata, dále se můžete setkat s kódem v Java, Python, PHP a k reportingu používají QlikSense, WKFS OneSumX, Moody’s Risk Authority nebo Miliman.

Nabízíme

Finanční bonusy Flexibilní pracovní doba 3 dny home office Cafetere Příspěvky na volný čas a sport Příspěvky na životní a penzijní pojištění Firemní školka Vyhrazený čas na vzdělávání, vzdělávací rozpočet, interní školení 5 týdnů dovolené, sick days
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek