Typ nabídky

Minimální mzda

PHP vývojář – Greenfield projekt

referenční číslo: 27390 | aktuálnost: 26.04.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Skvělá příležitost pracovat na vývoji systémů pro zcela nové prostředí bez obav o integraci se staršími systémy! Do nového týmu, který se skládá s PHP programátorů, frontend vývojářů a UX designera, sháníme dalšího kolegu se znalostí PHP na úrovni mediora nebo seniora. Budete se podílet na vývoji e-shopu pro jednoho z největších prodejců nábytku v Evropě, k tomu je možnost střídaní projektů a vývoje interních aplikací a dalších softvérových řešení.
Práce na interním projektu u přímého zaměstnavatele Zajímavý projekt na e-commerce platformě s obratem několika set milionů Prostor pro vlastní nápady řešení problémů Kladení důrazu na kvalitu před kvantitou Práce v klidném prostředí (kanceláře do 10 lidí) s možností Home Officu.

Požadujeme

Vývoj v PHP alespoň 3 roky Znalost JavaScript ES6, SQL (výhodou PostgreSQL), Git Výhodou znalost frameworku Symfony3 Výhodou zkušenosti s Redis, Elastic Search, Nginx, npm Dodržování standardů a umění psát čistý a udržovatelný kód Zájem o stabilní a dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

Rychlé výběrové řízení Flexibilní pracovní doba (Home office/onsite v poměru 50/50) Možnost práce na HPP i IČO Lokalita - Zličín Tvůrčí práci s využitím moderních technologií a velký prostor pro seberealizaci Balíček benefitů

Region: Praha, Středočeský kraj