Typ nabídky

Minimální mzda

Síťová podpora-cisco (50-70.000 Kč) Praha

referenční číslo: 23781 | aktuálnost: 21.07.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Znáte Cisco a sítě jako své boty? Máte platnou CCNP certifikaci a domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

IT společnost se sídlem v Praze hledá kolegu na pozici:

SÍŤOVÁ PODPORA (CISCO) Praha

Náplň práce

  • poskytování služeb interním klientům (L2)
  • odstraňování problémů a řešení incidentů s důrazem na důkladnost
  • realizace servisních požadavků a změn
  • spolupráce při zavádění nebo modernizaci projektů
  • technická analýza příčin problémových tiketů

Požadujeme

  • anglický jazyk na pokročilé úrovni, německý jazyk výhodou
  • ochotu pracovat 24x7 (samozřejmě se střídáním směn)
  • zkušenosti s poskytováním podpory v síťovém prostředí Cisco
  • platný CCNP certifikát

Nabízíme

  • 10% roční bonus
  • 5 týdnů dovolené a 3 sick days
  • notebook a mobilní telefon
  • stravenky, příspěvek na důchodové a příspěvek na veřejnou dopravu
  • nadstandartní zdravotní péče a náhrada mzdy nad zákonnou náhradu mzdy ve výši plné pevné základní
  • mzdy za dočasnou pracovní neschopnost do 21 dnů v roce
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • místo výkonu práce: Praha

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby