Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr - elektro výroba

referenční číslo: 19055 | aktuálnost: 07.04.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se zaváděním procesů, nejlépe ve společnosti zabývající se výrobou elektrických komponentů? Máte vzdělání v elektrotechnickém odvětví? Chcete pracovat na zajímavých projektech v oblasti náběhu nových výrob a nových výrobních zařízení?
Ovládáte anglický jazyk a chcete jej při práci aktivně využívat?

Tak se chopte této jedinečné pracovní šance, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat pro jednu z nejvýznamnějších společností v České republice jako PROCESNÍ INŽENÝR - ELEKTRO VÝROBA (35 - 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Vytváření nových programů na výrobních strojích
  • Úprava stávajících programů na výrobních strojích
  • Náběhy nových výrob
  • Kontrolování procesu vyrobitelnosti produktů
  • Vzorkování, převedení do sériové výroby
  • Specifiakce nových výrobních zařízení a jejich implementace a modifikace
  • Kooperace s dalšími odděleními napříč firmou (vývoj, výroba, kvalita atd.)

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Prokazatelnou praxi se zaváděním procesů
  • Orientaci v MS Office
  • Aktivní přístup k práci, logické a technické myšlení

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • MultiSport karta
  • Stravenky
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Místo výkonu práce: okolí Prahy

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství