Typ nabídky

Minimální mzda

Technicko-obchodní poradce | elektrické pohony

referenční číslo: 2-30-288719/JD | aktuálnost: 20.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro špičku v oblasti automatizace a dodávek na klíč hledáme do obchodního týmu specialistu na pozici:
PROJEKTANT SYSTÉMOVÝCH ŘEŠENÍ | AUTOMATIZACE
Náplň práce:

  • odborná podpora prodejního týmu u zákazníků
  • řešení technických problémů
  • navrhování pohonů v regionu severní Čechy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nejlépe elektrotechnické se specializací na průmyslovou automatizaci nebo mechatroniku
  • praktické zkušenosti s elektrickými pohony, průmyslovými sítěmi a PLC
  • praxe 3 roky ve výše uvedených oblastech
  • znalost práce s PC na uživatelské úrovni
  • znalost angličtiny
  • ochota cestovat a učit se novým věcem
  • schopnost dobré komunikace a sympatické vystupování
  • zkušenosti s jednáním s lidmi a předpoklady k obchodní činnosti

Nabízíme

Benefity: * zázemí úspěšné nadnárodní společnosti * odměňování v závislosti na dosažených výsledcích * služební automobil s možností využití i k soukromým účelům * příspěvek na stravování * 5 týdnů dovolené * pravidelné doplňování technického, obchodního a jazykového vzdělání * týmovou práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní firmě * příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu, kolegiální atmosféra Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika