Typ nabídky

Minimální mzda

Development controller - automotive

referenční číslo: 8-11-288390/JD | aktuálnost: 23.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Peněžní toky, kotace, finanční procesy, budgety, a především, velká zodpovědnost. Troufnete si? Mluvíme tu o pozici development controller. Náplň práce sestává především z:

  • zajištění zpracování kotací v divizích
  • podílení se na procesu kotování, hodnocení ziskovosti
  • spolupráce při vývoji kotovacích matic
  • sledování ziskovosti finančních projektů
  • rozvoj liniových sazeb
  • konsolidace dat z finančního procesu
  • kalkulace nákladů a prodejních cen
  • údržba masterdat - matice nabídek, SGA sazby
  • komunikace se závodem, zákaznickým týmem, divizemi

Požadujeme

Člověk, který nám to dozajista dobře spočítá:

  • nejlépe VŠ vzdělání ekonomického směru
  • nutná praxe na podobné vedoucí pozici v automotivei alespoň 2 roky!
  • schopnost převádět složité situace do jednoduchých finančních modelů
  • anglický jazyk plynule mluvenou i psanou formou podmínkou
  • další jazyk výhodou
  • znalost MS OFFICE na úrovni vytváření maker a kontingenčních tabulek
  • ochota cestovat
  • aktivní řidičské schopnosti (sk. B)

Nabízíme

Benefity: * garantovaný 13. a 14. plat * sick days * 5 týdnů dovolené * volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj. * příspěvky na penzijní a životní pojištění * odborná školení Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví