Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce - stavebniny

referenční číslo: 2-40-285971/JD | aktuálnost: 29.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro našeho klienta, zavedenou obchodní společnost se zaměřením na výrobu a prodej stavebních materiálů, hledáme kandidáta na pozici Obchodní zástupce pro oblast Praha.
Náplň práce:

  • zajištění aktivního prodeje v daném regionu
  • péče o stávající zákazníky a akvizice nových (stavebniny, stavební firmy)
  • spoluzodpovědnost za dosažení stanovených prodejních cílů společnosti
  • sjednávání obchodních podmínek pro konkrétního zákazníka dle stanovených kompetencí a dle strategie společnosti
  • práce s pohledávkami

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (stavební vzdělání výhodou)
  • přehled a praxi v oblasti stavebních materiálů
  • schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy
  • vysoké pracovní nasazení
  • řdičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Benefity: * motivující mzdové ohodnocení dle vlastních obchodních výsledků * 5 týdnů dovolené * 2 dny zdravotního volna * služební automobil i k soukromým účelům * mobilní telefon * notebook * stravenky v hodnotě 100,-Kč * příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli * příspěvek na penzijní pojištění * slevu na firemní výrobky a zboží * zázemí renomované společnosti * přátelský kolektiv a podporu ostatních kolegů * možnost uplatnit a rozvinout své dosavadní poznatky z oboru stavebnictví Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura