Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer

referenční číslo: 9-30-279397/JD | aktuálnost: 30.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledám kandidáta na pozici v malé strojírenské firmě, poblíže Plzně. Pokud máte několikaletou praxi v oboru a chuť se zaměřit na projektový management, pak víte, co udělat!
Vaším úkolem bude:

  • zajištění zakázky od začátku až po převzetí
  • zadání projektu, výběr subdodavatelů, technická dokumentace, uzavírání smluv
  • komunikace se zákazníkem (Německo, Švýcarsko, Skandinávie)
  • řešení technických problémů a reklamací
  • rozhodnutí o možnosti zadání zakázky i jiné společnosti
  • organizace termínů, plánů
  • spolupráce na více projektech

Požadujeme

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:

  • VŠ technického směru - strojní konstrukce, technologie
  • znalost NJ nebo AJ pro komunikaci s přímým nadřízeným a klienty
  • praxe alespoň 4 roky
  • flexibilita,dynamika
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

Benefity: Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod: * mobilní telefon * notebook k jednání * bonusy dle výsledků firmy V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém nebo německém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem). Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství