Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník technické kontroly, až 40 000 Kč/měs.

referenční číslo: 13-18-381149/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro stabilní českou společnost hledáme uchazeče na pozici Pracovník technické kontroly. Máte-li rád kolejovou dopravu, práce pro Vás bude koníčkem :)
Náplň práce:

  • meření, zkoušení a ověřování výrobků dle příslušné dokumentace
  • vytváření měrových protokolů
  • zjišťování neshod
  • odepisování kontrolních operací
  • komunikace se zákazníkem

Lokalita: Praha 9 - Vinoř
Mzda: dle zkušeností 30 – 40 000 Kč/měs.
Jedná se pouze o ranní směnu (6:00 -14:00 hod).

Požadujeme

  • vzdělání SŠ v oboru strojírenství /technického směru
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • základní znalost metod zkoušení PT nebo VT výhodou

Nabízíme

Benefity: * zaměstnání v kmenu společnosti * příspěvek na penzijní/ životní připojištění * příspěvek na dopravu * stravenky/příspěvek na stravování v závodní jídelně * dovolená navíc * vzdělávací kurzy a školení Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby