Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Královéhradecký kraj (2 548)

Klientský poradce finančních služeb - náborový příspěvěk 30 000 KČ

(Koutníkova 272, Hradec Králové - Plotiště nad Labem, 503 01)

Rádi jednáte s lidmi a dokážete jim poskytnout zákaznické služby na vysoké úrovni. Chcete být ohodnoceni na základě vlastních výsledků? Staňte se součástí týmu zákaznického servisu AAA Auto, který se profesionálně a pečlivě stará o klienty při sjednávání finančních služeb.   Komunikovat s…

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Chůva

Pro mladou rodinu hledám šikovnou a usměvavou paní na dopolední hlídání 2 dětí v předškolním věku! Hlavním požadavkem je laskavý přístup k dětem a praxe. Zkušenosti s dětmi podmínkou! Náplň práce: - péče o děti ve věku 2,5 roku (holčička) a 8 měsíců (chlapeček) - přebalování, příprava svačinky -…

Elektro projektant - junior (30-35.000 Kč)

Zpracování projektové dokumentace ve všech úrovních projektu Samostatná tvorba elektrotechnických schémat Komunikace se zákazníky a dodavateli Zajišťování materiálu na dané projekty Autorský dozor při realizaci projektu

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Elektro projektant (43-50.000 Kč)

Mzda: 43 000 - 50 000 Kč / měsíc

Specialista zákaznického servisu s AJ (30-35.000 Kč)

Odpovědnost za dodržování termínů Běžná administrativa a komunikace s klienty Plánování jednotlivých dodávek Koordinace projektů Úzká spolupráce s kolegy

Mechanik – elektro komponenty

Náplň práce: diagnostikování poruch na elektronickém zařízení pomocí běžných měřících přístrojů odstraňování zjištěných závad na zařízeních čtení v technické dokumentaci

Příležitost pro OZP včetně náborového příspěvku !!!

Rozrůstáme se a obsazujeme oddělení, v němž pomáháme s obsluhou zákazníků banky (po telefonu, emailem). Hledáme nového parťáka či parťačku na pozici Klientský pracovník v oblasti bankovnictví.

Technik lakovny

zajištění potřebné kvality a procesů v lakovně podílení se na správném chodu lakovny komunikace se zákazníky a dodavateli vytváření potřebné dokumentace pro lakování realizace různých auditů, analýz a hodnocení

Mzda: 30 000 - 48 000 Kč / měsíc

Administrativa na míru pro OZP

Pro více informací nám zašlete životopis a obratem Vám zavoláme. Tým Kolibřík CSR se těší.

Zkrácený úvazek pro OZP

Přijďte si popovídat u kávy, kde probereme detaily této pozice a popřípadě si projdeme další pracovní nabídky ve Vašem regionu. Stačí poslat životopis a my se Vám ozveme.

IT administrátor (40.-45.000 Kč)

Správa sítí, HW, SW Podílení se na digitalizaci společnosti Správa aplikací a interních systémů společnosti Vývoj nových IT oblastí

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Elektromechanik ve výrobě

Oprava a údržba strojů a zařízení Zavádění nových strojů a zařízení do výroby Výroba a montáž elektrických prvků Vedení dokumentace týkající se oprav a údržby

Elektrikář ve výrobě (30-40.000 Kč)

Kompletní údržba a servisu výrobních linek Programování, údržba a konfigurace řídících systémů Opravy elektro instalací na strojích a zařízeních Řešení nenadálých poruch a problémů ve výrobě

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Specialista pro robotiku - i pro absolventy

Oprava a údržba robotických částí strojů Výroba a montáž elektrických prvků Ovládání strojů v rámci údržby Zavádění nových strojů a zařízení do výroby Vedení dokumentace týkající se oprav a údržby

Truhlář (29-35.000 Kč)

Strojní a ruční obrábění všech druhů dřevěných materiálů Výroba a montáž jednotlivých dílů dle výkresové dokumentace. Fyzicky náročnější práce Práce v zakázkové výrobě Montáž u zákazníka

Mzda: 29 000 - 35 000 Kč / měsíc

Ostraha objektu - kostelec NAD orlicí

zajištění ostrahy a ochrany majetku dodržování daných bezpečnostních předpisů pochůzková činnost 12hod. směny

CNC nadšenec – obrábění kovů (23 – 29 000 KČ)

Obrábění kovů – obsluha CNC strojů Spolupráce s kvalitou při kontrole obrobených dílů Práce s výkresovou dokumentací

Mzda: 23 000 - 29 000 Kč / měsíc

Servisní technik (35 - 50 000 Kč)

Oživování, údržba a servis strojů u zákazníka Rekapitulace své práce servisnímu oddělení Práce s elektro schématy Zahraniční montážní výjezdy

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Elektromechanik 26.000 – 35.000 Kč + bonusy

Údržba strojů a zařízení pro zajištění bezporuchové výroby Identifikace poruch a jejich řešení Instalace strojů a stroj. zařízení, uvádění strojů do provozu

Mzda: 26 000 - 35 000 Kč / měsíc

Skladník/ce

(Špindlerův Mlýn)

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje největší český hotelový řetězec, hledáme nové kandidáty na pozici Skladník/ce. Náplň práce skladníka(ce): Zajišťuje zásobování hotelu Komunikuje s dodavateli, hledá levnější varianty a dělá objednávky dle požadavků středisek Přebírá zboží od…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 100
JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů