Typ nabídky

Minimální mzda

Realizace venkovních teras

referenční číslo: 03072D3C | aktuálnost: 21.06.2017

AJ System s.r.o.

Náplň práce

Realizace venkovních teras převážně z exotických dřevin, pergol, aj. Zkušenosti se dřevem jsou výhodou, avšak nejsou podmínkou.
Účast při jednání s klienty. Zakázky jsou plněny v rámci celé ČR a jedná se tedy o pružnou pracovní dobu dle harmonogramu realizací. Nicméně převaha zakázek je Praha a okolí.

Požadujeme

Flexibilitu, spolehlivost, chuť pracovat. Řidičské oprávnění B výhodou. Uchazeč bude mít možnost využívat osobní automobil.

Nabízíme

Zlepšení technických dovedností a technického smýšlení - co zakázka, to originál. Možnost růstu.

Místo pracoviště: Manželů Kotrbových 310, Praha-Běchovice, 19011

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: technik ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity