Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Kraj Vysočina (2 759)

Řidič/ka

(Průmyslová 5619/1, Jihlava, 58601)

První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Řidič/ka nákladní dopravy

(Na Hranici 2361/6, Jihlava, 58601)

Náplň práce: převoz materiálu a výrobků První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocné práce v kuchyni

(Rooseweltova 460/10, Třešť, 58901)

První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Pracovník/ce ubytovny

(U Pražského mostu 4847/12, Jihlava, 58601)

Nerovnoměrná pracovní doba včetně víkendů, evidence ubytovaných osob, úklid a provoz ubytovny, obsluha PC, plynulá znalost ČJ a RJ. První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Obráběč kovů, soustružník

(143, Rantířov, 58841)

Pracovní doba po - pá od 6:00 do 14:30 hod. První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavby po ČR - souhlas s vysíláním na pracovní cesty. První kontakt telefonicky, Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavby po ČR - souhlas s vysíláním na pracovní cesty. První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocní kuchaři

(Pelhřimovská 70/1, Jihlava, 58601)

Požadujeme znalost asijské kuchyně. První kontakt e-mailem, nebo telefonicky. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 18 900 Kč / měsíc

Řidiči MKD, nákladní doprava nad 3,5t

(Luční 3295/1, Jihlava, 58601)

Řidič mezinárodní nákladní dopravy, tahače. První kontakt e-mailem, nebo telefonicky 8:00-20:00. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

První kontakt e-mailem, Po - Pá, 9 - 15 hod. Směnný provoz: Třísměnný provoz

(Znojemská 650/11, Jihlava, 58601)

Požadujeme trestní bezúhonnost. První kontakt e-mailem nebo telefonicky, 10 - 15 hod. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Náplň práce: - zpracování konstrukčních podkladů dle potřeby výroby - spravuje výkresovou dokumentaci - práce s konstrukčím softwarem - spolupráce s oddělením kvality - tovrba analýzy výsledů vývojových zkoušek Požadavky: - min. bakalářské vzdělání technického zaměření - zkušenosti z automotive…

Řidič/ka

(Žižkova 1696/15, Jihlava, 58601)

Šička

(150, Jamné, 58827)

První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Železář do armovny

(U Hlavního nádraží 2764/3, Jihlava, 58601)

Popis pozice: - pracovník části armovna, připravující (svařováním, vázáním) dle dokumentace arkomoše pro výrobu Požadujeme: - spolehlivost, flexibilita, samostatnost, pečlivost, přesnost, učenlivost, ochota, manuální zručnost Výhodou: - znalost výkresové dokumentace - zkušenost ve stavebním …

řidič/ka MKD

(Na Hranici 4039/8, Jihlava, 58601)

První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Řezník

(60, Kostelec, 58861)

Řeznické práce. První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Obsluha CNC

(251, Jihlava, 58601)

První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Soustružník

(49, Jihlava, 58601)

Kusová výroba na SV 18 po GO, příprava materiálu. První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů