Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Kraj Vysočina (2 713)

Stavební dělník/osazovač/dlaždič

(Radkovská 252, Telč, 58856)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 16:00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme trestní bezúhonnost, výhodou ŘP sk. B. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Kuchař

(Masarykovo náměstí 1196/40, Jihlava, 58601)

Místo výkonu práce Jihlava. Požadujeme znalost indické/nepálské kuchyně, praxe min. 2 roky. Směnný provoz: Turnusové služby

Ošetřovatel skotu - dojič/ka

(68, Brzkov, 58813)

Požadujeme kladný vztah ke zvířatům, Náplň práce: péče o telata, dojení cca 200 ks skotu. Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Kuchaři

(Brněnská 611/16, Jihlava, 58601)

Vzdělání nebo praxe v oboru Kuchař výhodou. Znalost indické kuchyně - specialit. Směnný provoz: Turnusové služby

Kuchař

Místo výkonu práce Jihlava. Požadujeme znalost indické kuchyně, praxe min. 2 roky. Směnný provoz: Turnusové služby

Traktorista do rostlinné výroby

(49, Horní Krupá, 58001)

prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

řidič plachtové dodávky sk. B

(Na Bradle 957, Světlá nad Sázavou, 58291)

- jízdy po ČR a Německu, praxe podmínkou - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Prodavač/ka

(Strojírenská 3581, Havlíčkův Brod, 58001)

- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství podmínkou - prodej stáčeného a lahvového vína ve vinotéce - otevírací doba PO-NE 8-20 hodin (12 hodinové směny - krátký, dlouhý týden) -obratové prémie Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 127 Kč / hodinu

-měsíční + čtvrtletní prémie -pozice traktoristy, případně práce na ostatní zemědělské technice:postřikovač, manipulátory a jiné -řid. průkaz T -pracovní doba 7:00- 16:00 osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě mezi 7:00 - 16:00 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 125 Kč / hodinu

Traktorista do živočišné výroby

prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Směnný provoz: Turnusové služby

Uklízečka

(Hradská 494, Humpolec, 39601)

Náplň práce: úklid administrativních, prodejních a provozních prostor, vhodné pro osoby se zdravotním znevýhodněním 1. - 2. stupně Kontakt e-mailem nebo telefonicky! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 11 000 - 14 000 Kč / měsíc

Opravář nákladní techniky

(149, Těmice, 39496)

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Dojič/ka

(Sněžné)

ZamK; Vhodné i pro absolventy. Pracovní náplň: příprava na dojení, dojení, úklid po dojení, péče o telata, ostatní práce přidělené zootechnikem. Roční prémie, závodní stravování, naturálie, příspěvek na penzijní připojištění První kontakt e-mailem nebo telefonicky kdykoliv; Směnný provoz:…

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Učitel MŠ (m/ž)

(42, Dolní Vilémovice, 67552)

Sháníme zástup za nemocnou paní učitelku v mateřské škole. Hledáme milou a vstřícnou paní učitelku od 1. dubna do konce června. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 040 - 36 130 Kč / měsíc

Náplň práce: - hra amerického fotbalu. Požadujeme: - anglický jazyk na úrovni C2 - dobré fyzické předpoklady - týmovou spolupráci. Zkušenosti s americkým fotbalem výhodou První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

číšník/servírka

(Sladovnická 178, Chotěboř, 58301)

-prémie, stravenkový paušál -osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

kladný vztah ke zvířatům, spolehlivost, preference OZP, vhodné i pro důchodce Osobní kontakt možný po předchozí tel. dohodě. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 113 - 130 Kč / hodinu

- čistý rejstřík trestů, samostatnost, zodpovědnost, pracovní nasazení, ochota učit se novému - výjezdy služebním vozem k hlášení poplachů v objektech (pohotovostní služba) Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 19 000 - 30 000 Kč / měsíc

Operátor/ka call centra

(Husovo náměstí 16, Ledeč nad Sázavou)

- komunikační dovednosti, příjemné vystupování, schopnost pracovat v týmu i samostatně, pružnost a ochota učit se novému - telefonická komunikace se zákazníky, řešení zákaznických dotazů, zaznamenávání informací v systému Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Směnný provoz: Pružná…

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů