Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Kraj Vysočina (2 744)

První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Operátor/ka výroby

(Na Hranici 2361/6, Jihlava, 58601)

Hledáme nové kolegy/ně na pozice operátorů pro různé úseky výroby dřevotřískových desek: - Obsluha lisu - Balicí linka a páskování (zkušenosti s VZV výhodou) - Operátor roztřískování Požadujeme: - zkušenosti z výrobní společnosti vítány - zodpovědný přístup k práci, spolehlivost - ochotu pracovat…

Jeřábník

(U Hlavního nádraží 2764/3, Jihlava, 58601)

Popis pozice: pracovník zajišťující obsluhu motorového jeřábu ve výrobní hale (na záskok také věžového jeřábu), manpulace s železobetovými výrobky z výrobní haly na sklad Požadujeme: spolehlivost, flexibilita, samostatnost, pečlivost, přesnost, učenlivost, ochota, znalost výkresové dokumentace…

Obsluha katru, pily, lisu na vazníky

(Dr. Richtra 1393/81, Třešť, 58901)

První kontakt osobně. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Montéři suchých staveb

(Sokolovská 4326/1, Jihlava, 58601)

Práce je určena pro uchazeče s vhodnou zdravotní způsobilostí. Směnný provoz: Jednosměnný provoz Poznámka k jazykovým znalostem: výhodou

Dělník v kovovýrobě

(139, Hybrálec, 58601)

Manuální zručnost ve strojírenské výrobě. Nabízíme: možnost závodního stravování. První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky: 7.00 - 15.00 hodin. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Montážní dělník/ce výrobků a zařízení

(Resslova 1046, Polná, 58813)

Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Obsluha tvářecí linky

(44, Jihlava)

První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Dělník dřevařské výroby

(Třebíčská 391, Telč, 58856)

Nabízíme: - podnikové stravování, zajištění ubytování První kontakt osobně: Třebíčská 391, Telč, 6.00 - 14.30 hodin, e-mailem nebo telefonicky (neomezeně). Směnný provoz: Dvousměnný provoz

První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

(Jiráskova 2430/94, Jihlava, 58601)

Strojírenský dělník

Obsluha VZV a jiných vozíků, skladníci

(182, Stará Říše, 58867)

ŘP skupiny C, VZV První kontakt e-mailem nebo telefonicky (SMS). Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Pracovní smlouva na 2 roky s možností prodloužení. Požadujeme: - dobrý zdravotní stav, samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu, zodpovědnost a loajalitu Nabízíme: - stravenky, stravování, prémie za splnění fondu pracovní doby 1.000,- Kč/měsíc, 5 týdnů dovolené, doprava z Jihlavy a zpět…

Nabízíme: - podnikové stravování, zajištění ubytování První kontakt osobně v sídle firmy - 6 až 14.30 hodin, e-mailem nebo telefonicky (neomezeně). Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Jedná se o pracoviště zaměstnavatele: Jihlava a Střítež u Jihlavy. Manipulace se zbožím, zakládání do regálových systémů, práce se scannerem. Zajistíme školení na VZV. První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů