Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Kraj Vysočina (2 713)

Jedná se o práci v kraji Vysočina s návratem do Jihlavy. První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Kuchař/kuchařka

(Brněnská 611/16, Jihlava, 58601)

Výhodou je znalost indické kuchyně. První kontakt telefonicky na: 777 313 143, Po - Čt 9.00 - 15.00 hodin. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

První kontakt e-mailem na: libor.gulykas@karo-leather.com Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Práce v rámci kraje Vysočina s každodenním návratem do Jihlavy. První kontakt e-mailem na: jols@seznam.cz Směnný provoz: Třísměnný provoz

Servisní technik pro zemědělské stroje

(Dr. Richtra 48/34, Třešť, 58901)

Náplň práce: zajistit příslušný servis a poradenství zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků zabezpečení servisní činnosti, provádění montáže a instalace výrobků, jejich uvedení do provozu vyřizování reklamačních stížností a vedení příslušné dokumentace Požadujeme: ŘP sk. B a T První kontakt e…

Číšník, servírka

(Benešova 1256/13, Jihlava, 58601)

Požadujeme alespoň 3 roky praxe. První kontakt telefonicky na 603 328 602. Směnný provoz: Turnusové služby

Kuchař/ka

Dělník v oblasti výroby

(Polenská 4382/2c, Jihlava, 58601)

Výhodou praxe ve stavebnictví, ŘP sk. B, pracovitost, spolehlivost, zdravotní způsobilost. První kontakt telefonicky od 8 do 14 hodin. Starvenky, dovolená navíc. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Praxe ve stavebnictví výhodou, požadujeme trestní bezúhonnost, výhodou ŘP sk. B. 1. kontakt telefonicky pro sjednání osobní schůzky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Kvalitář

(80, Boršov, 58805)

Znalost výroby a zpracování kůží Znalost a orientace v oblasti jakosti crustu a kůže používané pro čalounické účely Selekce crustu a kůže, vyhodnocování vad a třídění do kvalitativních tříd Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky Jazykové požadavky: Anglický jazyk + Portugalský nebo Italský jazyk…

Dělníci v oblasti výstavby budov

(Srázná 4837/19, Jihlava, 58601)

Místem výkonu práce jsou stavby na okrese Jihlava. Doprava do místa pracoviště zajištěna. Nutný 1.kontakt telefonicky tel.: 777877780. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Číšník/servírka

(Masarykovo náměstí 1196/40, Jihlava, 58601)

Požadujeme praxi min. 2 roky (v indické/nepálské restauraci výhodou). První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Turnusové služby

Kuchař/ka

Požadujeme znalost indické/nepálské kuchyně, praxe min. 2 roky. První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Turnusové služby

Montážní výrobní dělník

(113, Jihlava, 58601)

Provádí montáže v přípravcích k tomu určených Hledá možnosti pro zlepšení a podává zlepšovací návrhy Udržuje pořádek na pracovišti a jeho okolí Odpovídá za svěřené pracoviště Plní další úkoly dle pokynů nadřízeného 1. kontakt mailem na michal.chocholaty@manpower.cz. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Kuchař

(Fibichova 958/29, Jihlava, 58601)

Praxe výhodou, požadujeme trestní bezúhonnost. 1. kontakt telefonicky k sjednání osobní schůzky. Směnný provoz: Turnusové služby

Karosář a autoklempíř

(U Pražského mostu 4847/12, Jihlava, 58601)

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 16:00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce na pracovištích zaměstnavatele v Jihlavě, Humpolecká 313/5 a v Batelově, Tovární 157/2. Požadujeme: - pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, zdravotní způsobilost (noční práce, práce v ropných produktech) - výhodou vpraxe ve strojírenském nebo technickém oboru Směnný provoz:…

Montážník krbů - kamnář

(Sokolovská 4326/1, Jihlava, 58601)

Montážní práce po ČR. Praxe v oboru zedník, kamnář vítána, flexibilita, ochota učit se. Výhodou ŘP B. K základní mzdě prémie až 40 % a odměny, po zaučení navýšení mzdy. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pracovníci zpracování kamene

(24, Kaliště, 58851)

Požadujeme trestní bezúhonnost. První kontakt telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 16:00 hod. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů