Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Pardubický kraj (2 960)

Zedník (sádrokartonář)

(120, Klášterec nad Orlicí)

NÁSTUP DLE DOHODY POŽADUJEME: - vyučení v oboru není podmínkou - praxi NABÍZÍME: - práce v přátelském kolektivu - příspěvek na penzijní nebo životní pojištění - závodní stravování - 5 týdnů dovolené KONTAKT: telefonicky nebo emailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Barmanka - pizzařka

(Moravská 1200, Litomyšl, 57001)

KONTAKT: e-mailem Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Pomocní pracovníci ve výrobě

(Mnětická 352, Pardubice, 53003)

Jedná se o zámečnické a pomocné práce ve výrobě. Pracovní doba od 6.00 do 14.30 První kontakt emailem nebo telefonicky v době 9.00 - 14.00. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

řidič/ka MKD

(Havlíčkova 1118, Litomyšl, 57001)

POŽADAVKY: zkušenosti s MKD KONTAKT: e-mailem Směnný provoz: Turnusové služby

Místo výkonu práce: Třemošnice První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Seřizovač/ka

(2, Ostrov, 56122)

KONTAKT: telefonicky (8.00 - 14.00) nebo email Směnný provoz: Třísměnný provoz

Přípravář/ka materiálu

(1, Sázava, 56301)

KONTAKT: telefonicky (8.00 - 14.00) nebo email Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Doplňovači zboží

(67, Nové Hrady, 53945)

POŽADUJEME: - fyzická zdatnost - časová flexibilita - pečlivost, zodpovědnost - plynulá vietnamština výhodou NABÍZÍME: možnost stravování v provozovně KONTAKT: životopisy zasílejte na uvedený nebo telefonicky (každý pátek 15:00 - 17:00 hod.) Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Pomocný montážní dělník/ce - přípravné a dokončovací práce

(Dr. Janského 1133/34, Moravská Třebová, 57101)

KONTAKT: telefonicky, e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz Poznámka k jazykovým znalostem: Srbský jazyk - úroveň minimálně B2

Ostraha prodejny penny

(1. máje 500, Třemošnice, 53843)

Volné místo je vhodné také pro osoby s OZZ, OZP s invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí ! Místo výkonu práce: Třemošnice Po dohodě nástup možný ihned. Požadujeme : Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost,…

Obsluha číslicově řízených strojů Požadujeme pracovitost První kontakt e-mailem nebo telefonicky Směnný provoz: Třísměnný provoz

Soustružník/frézař

(1. máje 73, Řečany nad Labem, 53313)

Platební ohodnocení dle zkušeností a výkonu Nutná znalost četní výkresů, praxe na obdobné pozici, samostatnost. Možná i pozice pouze soustružník nebo pouze frézař. Práce na manuálních strojích (ne CNC) Možno i brigádně, vhodné i pro důchodce, lze zkrácený úvazek, po dohodě možná pružná pracovní…

Konstruktér/ka produktu

(Průmyslová 2295/26, Svitavy, 56802)

NABÍZÍME: příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, dovolená nad rámec zákona, dotované stravování KONTAKT: e-mailem, telefonicky od 8-15 hod Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Obraběč kovů

(Fáblovka 547, Pardubice, 53352)

Mezinárodně uznávaný výrobce stavebních a průmyslových výtahů hledá do svého týmu pracovníka na pozici Obraběč kovů První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Obsluha strojů

(300, Kamenec u Poličky, 57201)

KONTAKT: osobně Směnný provoz: Jednosměnný provoz

POŽADAVKY: profesní průkaz výhodou NABÍZÍME: podnikové stravování, dovolená navíc, v období sezonních prací flexibilní pracovní dobu KONTAKT: telefonicky (7 - 15:30 hod.), e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Lékař v oftalmologii

(Kavánova 422, Hlinsko, 53901)

Místo výkonu práce: Hlinsko Požadujeme: Pečlivost, flexibilita, příjemné a milé vystupování, odpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti. Nabízíme: zázemí kvalitní značky, přátelský tým, moderní vyšetřovací přístroje, příjemné pracovní prostředí a možnost dalšího odborného růstu. Čerpání…

Ruční balící práce (balení tisku). Pracovní doba: 19:00 - 03:00. První kontakt telefonicky (9:00 - 11:00) nebo e-mailem (starpop11@seznam.cz). Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Číšník/servírka

(119, Zderaz, 53944)

Místo výkonu práce: Zderaz ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost ubytování zdarma, strava zdarma, příjemné prostředí První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle od 7 do 20 hod., na e-mailové adrese. Směnný provoz: Turnusové služby

Strojní mechanik/čka

(J. K. Tyla 1583/10b, Moravská Třebová, 57101)

NÁPLŇ PRÁCE: montážní a seřizovací práce mechanika NABÍZÍME: stravenkový paušál, příplatky na výjezd na SC KONTAKT: e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů