Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Liberecký kraj (1 768)

Manipulační a pomocné práce

(35, Hrubá Skála, 51263)

manipulační a pomocné práce při obrábění dřeva kontakt: osobně: Hnanice 35, pátek od 14:00 do 15:00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Kuchař/ka - pizzař/ka, pomocný kuchař/ka

(Sobotecká 245, Turnov, 51101)

zkušenost s pizzou výhodou, ale zaučím i člověka bez velkých gastronomických zkušeností možnost ubytování, firemní stravování, možnost dopravy z Liberce kontakt: osobně po předchozím telefonu Sobotecká 245, Turnov telefonicky Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Pomocný mechanik motocyklů a čtyřkolek

(Svárovská, Liberec, 46010)

Příprava motocyků, čtyřkolek k prodeji, skládání a mytí Hlásit se e-mailem, popř. osobně od 8.00 do 10.00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

šéfkuchaři v pohostinství

(Revoluční 131/1, Liberec, 46001)

Požadujeme: - organizační schopnosti, proaktivita, dobré komunikační schopnosti, orientace v novém prostředí, manuální zručnost - znalost anglického a nepálského jazyka (výhodou). Nabízíme: - zajímavé mzdové ohodnocení. Hlásit se e-mailem. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

(Felberova 15/13, Liberec)

Kuchař/ka

(Felberova 15/13, Liberec, 46001)

Hledáme kuchaře nebo kuchařku, který/á má zkušenosti s nepálskou nebo indickou kuchyní. Zájemce by se měl orientovat ve znalostech o indickém koření a o peci tandoor. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Směnný provoz: Turnusové služby

Kuchař/ka

Pomocný/á kuchař/ka

Místo výkonu práce: Revoluční 131/1, Liberec. Hledáme pomocného/pomocnou kuchaře/ku, která má zkušenosti (nejméně 2 roky praxe) s indickou a nepálskou kuchyní. Zájemce by se měl orientovat ve znalostech o indickém koření a o peci tzv. TANDOOR. Hlásit se osobně v pondělí ve 14:00 hod. Směnný provoz…

Místo výkonu práce: Revoluční 131/1, Liberec. Hledáme pomocného/pomocnou kuchaře/ku, která má zkušenosti (nejméně 2 roky praxe) s indickou a nepálskou kuchyní. Zájemce by se měl orientovat ve znalostech o indickém koření a o kotli tzv. TANDOOR. Hlásit se osobně, každé pondělí ve 14:00 hod. Směnný…

řidič/ka C+E

(Ampérova 500, Liberec, 46312)

Řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, psychotesty. karta řidiče Nabízené výhody: karta shell - zvýhodněné tankování, výhodný telefonní tarif Kontaktovat e-mailem, telefonicky v Po - Pá od 08.00 do 16.00 hod.nebo osobně na adrese Ampérova 500, Liberec 23-Doubí v dopoledních hodinách v době od 9…

Kuchař/ka

(nám. Soukenné 26/7, Liberec)

Praxe v kuchyni. Hlásit se e-mailem na adresu theroyalmaharaja@gmail.com nebo telefonicky. Směnný provoz: Turnusové služby

Expedient/ka logistiky

Pracovní náplň: příprava podkladů k expedici, expedice zakázek. Požadujeme zodpovědnost, pečlivost a schopnost a ochotu pracovat v týmu. Kontaktovat e-mailem nebo telefonicky v Po - Pá od 08.00 do 16.00 hod. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Montážní dělník/ce elektronických zařízení

(Ampérova 464, Liberec, 46312)

Hlásit se emailem nebo osobně ve čtvrtek od 12.00 do 14.00 hod. na adrese Na Rybníčku 387/6, Jeřáb, 460 06 Liberec Směnný provoz: Třísměnný provoz

Skladník - řidič VZV

(Techniků 655, Liberec, 46312)

Průkaz na VZV výhodou, případně zařídí firma Nabízené výhody: stravenky, práškovné (příspěvek na praní pracovního oděvu), volno nad rámec dovolené Kontaktovat emailem nebo telefonicky od 08.00 do16.00 hod. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Hlásit se emailem nebo osobně ve čtvrtek od 12.00 do 14.00 hod na adrese Na Rybníčku 387/6, Jeřáb, 460 06 Liberec Směnný provoz: Třísměnný provoz

Pomocný stavební dělník

(Barandov 251, Chrastava, 46331)

Místo výkonu práce: Barandov 251, 463 31 Chrastava a okres Liberec Fyzická zdatnost Hlásit se emailem nebo telefonicky v době 8.00 - 14.00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

řidič/ka VZV

(Bánskobystrická 114/26, Liberec, 46008)

Místo výkonu práce: Bánskobystrická 114/26, Liberec Řidičský průkaz VZV - školení na VZV firma zajistí Hlásit se e-mailem, telefonicky v době 9.00-12.00 hod. nebo osobně na adrese Bánskobystrická 114/26, 460 08 Liberec Směnný provoz: Třísměnný provoz

Montážní dělník/ce

Místo výkonu práce: Bánskobystrická 114/26, Liberec Hlásit se telefonicky v době 9.00-12.00 hod. nebo osobně na adrese Erbenova 376/2, 460 08 Liberec 8 Směnný provoz: Třísměnný provoz

Skladník, řidič VZV

Místo výkonu: Ampérova 500, Liberec Praxe skladníka a řízení VZV vítána. Pracovní místo je na dobu určitou s možností prodloužení. Hlásit se nebo e-mailem nebo předem telefonicky v pondělí až pátek 8.30-16.00 h. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů