Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (14 105)

Nabízíme: dotované obědy, flexibilní pracovní doba, možnost pronájmu bytu. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Elektrikář - elektronik

(K Silu 2489, Pelhřimov, 39301)

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Provozní zámečník - údržbář

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavební dělník

(Nádražní 998, Humpolec, 39601)

kontakt e-mailem, telefonicky od 8.00 do 18.00 hod. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Truhlář

(Žižkova 1094, Pacov, 39501)

Výroba nábytku, oken a dveří. Osobní kontakt: v pracovních dnech 7:00 - 15:00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Dělník - obsluha recyklační linky

(34, Stojčín, 39468)

Obsluha recyklační linky a drtičů. Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Třísměnný provoz

Prodavači v prodejnách

(Mariánské náměstí 97, Černovice, 39494)

Pracovní doba v prodejně 13:00 - 21:00 hod. Životopis zasílejte na e-mail: sangu@sangu.eu Telefonický kontakt každé pondělí na tel.: 777312789 Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Instalatér - topenář

(20, Pošná, 39501)

Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Topenář

(U Agrostroje 2435, Pelhřimov, 39301)

Svářečský průkaz výhodou! Předem nutný telefonický či e-mailový kontakt! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Technolog - senior

(U Nádraží 1967, Pelhřimov, 39301)

Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Požadujeme: střední nebo vysoká škola strojního zaměření, anglický nebo německý jazyk. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Náplň práce: obsluha stroje, udržování pořádku na pracovišti, kontrola kvality výrobků, provádění jednoduchých záznamů do PC. Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, dobrý zrak. Nabízíme: práce ve společnosti s dlouholetou tradicí, možnost profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení,…

Skladník, obsluha manipulačních vozíků

(Tyršova 707, Žirovnice, 39468)

Náplň práce: manipulace s materiálem a s obaly, zavážení výroby, udržování pořádku na pracovišti, evidence materiálu, provádění jednoduchých záznamů do PC. Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, průkaz VZV výhodou. Nabízíme: práce ve společnosti s dlouholetou tradicí, možnost profesního růstu,…

Správce a údržba areálu

(25, Pelhřimov, 39301)

Požadujeme: kladný vztah k přírodě. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Balič

(Palackého 753, Žirovnice, 39468)

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

(Hrdinova 2043, Pelhřimov, 39301)

Projektant pozemních staveb

(U Rendlíku 1906, Pelhřimov, 39301)

Požadujeme: znalost práce na PC, ovládání software AUTOCAD, CADKON, MS WORD, EXCEL. Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Řidič odtahového vozidla

(Pelhřimovská 737, Humpolec, 39601)

Kuchař, -ka

(nám. Čsl. armády 2, Kamenice nad Lipou, 39470)

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Pomocník v zubní laboratoři

(Mikuláše z Pelhř. 412, Pelhřimov, 39301)

Náplň práce: odlévání zubních otisků, údržba laboratorních zařízení. Požadujeme: znalost AJ, NJ pro čtení technické dokumentace k zařízením výhodou. Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem! Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů