Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Jihočeský kraj (3 184)

školní psycholog

(Smetanova 405, Vimperk, 38501)

Pracovní pozice na dobu určitou - max. do 31. 12. 2024 v rámci OP JAK, CZ.02.02.03/00/22_002/0004045, Institucionalizace specializovaných pozic Směnný provoz: Jednosměnný provoz

číšník, servírka

(Rožmberská 59, Třeboň)

rybí restaurace, minutková kuchyně Nabízíme: možnost ubytování Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Kuchař, kuchařka

Masér/masérka thajských masáží

(Březanova 84, Třeboň)

KONTAKT E-MAILEM certifikát thajských masáží v rozsahu 150h Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Výrobní dělník (m/ž)

(Pekárenská 738/54, České Budějovice, 37004)

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele emailem. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Pomocný kuchař

(Katovická 1404, Strakonice)

Znalost asijské kuchyně výhodou KONTAKT: telefonicky od 11 hod., Duy Tran Manh, tel.: 778087890, e-mail: nonviet@email.cz Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 19 500 - 26 000 Kč / měsíc

Všeobecná sestra, praktická sestra

(Bavorská 936, Prachatice, 38301)

žádosti spolu s životopisem zasílat na email: sekretariat@domovseniorupt.cz Zam. výhody: podnikové stravování Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 26 290 - 38 640 Kč / měsíc

Ošetřovatelka, pracovnice přímé obslužné péče

Zam. výhody: podnikové stravování Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. žádosti spolu s životopisem zasílat na email:sekretariat@domovseniorupt.cz Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 19 090 - 27 570 Kč / měsíc

Obsluha pro rychlé občerstvení

(Jarošovská 66, Jindřichův Hradec, 37701)

KONTAKT E-MAILEM praxe v oboru výhodou zkušenosti s výrobou a prodejem tureckých specialit výhodou znalost tureckého jazyka výhodou Nabízíme: strava zdarma Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 800 Kč / měsíc

Montážní dělnílk/ce

(Slunečná 1142, Prachatice, 38301)

Náplň práce - kompletace čipových karet, skládání lakovaných výrobků Vhodné pro muže i pro ženy Kontakt: Hazuková Jana, tel.: 774 348 765, e-mail: mppowedercoating@seznam.c Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 18 900 - 30 000 Kč / měsíc

Pracovníl/ce ve výrobě

Náplň práce - obsluha lakovací linky (nejedná se ale o lakování) Vhodné pro muže i pro ženy Kontakt: Hazuková Jana, tel.: 774 348 765, e-mail: mppowedercoating@seznam.cz Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Maséři

(Velké náměstí 152, Strakonice, 38601)

Certifikát pro thajské masaže KONTAKT: Salacova Nussara, tel.: 739564606, e-mail: friendabac@yahoo.com Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Údržbář

(263, Dolní Dvořiště, 38272)

Personální strava, svozy do zaměstnání z blízkého okolí, možnost ubytování. Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Zámečník - opravář kolejových vozidel

(Okružní 756, České Budějovice, 37001)

Náplň práce: - opravy železničních vozidel - montáže a demontáže podvozků železničních vozidel - přípravy povrchů, broušení, tryskání atd. - opravy nebo výroba interiérů železničních vozidel - opravy dílů a součástí železničních vozidel - opravy karoserií železničních vozidel - opravy…

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Výpomoc u koní

(Mlýnská 527, Studená, 37856)

Jedná se úklid stájí, koně jsou v době úklidu ve výběhu, zaměstnanec s koňmi nepřichází do kontaktu. Práce není fyzicky náročná, zaměstnanec má pro vyvážení k dispozici čtyřkolé motůčko. Je možné se domluvit na příspěvek na dopravu Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Pomocník/ice v kuchyni

(České Vrbné 2360, České Budějovice, 37011)

Výhodou znalost čínského jazyka Kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Sádrokartonář

(Nádražní 641, Třeboň)

KONTAKT E-MAILEM NEBO OSOBNĚ (8-9 hod) praxe v oboru výhodou Nabízíme: ubytování Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Malíř

Mechanik/čka chladírenských zařízení

(Pod Stromovkou 205, Litvínovice, 37001)

Náplň práce: instalace, montáž a servis chladírenských technologií, služební cesty po České republice, popřípadě EU. Požadujeme: znalost problematiky chladírenských technologií, znalost elektrotechniky a řídících systémů, časovou flexibilitu a samostatnost při řešení pracovních úkolů. Nabízíme: 5…

Školní psycholog/psycholožka

(Zlatá stezka 137, Prachatice, 38301)

školní psycholog/psycholožka - klinická psychologie Kontakt: Dejmková Jana Mgr., tel.: 727822612, e-mail: dejmkovaj@gympt.cz Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů