Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (3 353)

parkování odtahového vozidla v místě bydliště Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

řidič na rozvoz masa

(78, Plasy, 33101)

Nutný řidičský průkaz sk. B Přesné informace o pracovním místě podá telefonicky p. Balín. tel.: 604234268 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč / měsíc

Specialista logistiky

(Konopišťská 905, Benešov, 25601)

NÁPLŇ PRÁCE: Řízení a správa procesu nakládek včetně zajištění potřebných dokladů " Zajištění přeprav, objednávání dopravy, pravidelné tendery " Správa externího skladu - nakládky, vykládky, dokumenty, inventury " Management palet a jiných vratných obalů " Reporting logistických ukazatelů - zásoby,…

Mzda: 35 000 - 42 000 Kč / měsíc

řidič

(Zahradní 360, Jeneč)

-první kontakt se zaměstnavatelem: Huseiym Kanilga,774544575 (10-14 hod.),truvagastro@gmail.com -řidičský průkaz skupiny B nutností, znalost českého a tureckého jazyka výhodou Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Řidičský a profesní průkaz skup. "D", popř. umožníme získání řidičského i profesního průkazu "D" na náklady společnosti. Zdravotní způsobilost. Dobré mzdové podmínky, stravenky, možnost ubytování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, zaměstnanecké jízdné, stejnokroj, zvýhodněné volání …

řidič mez.kamionové dopravy

(Pražská 746, Dobřichovice, 25229)

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Dobrý zdravotní stav, ŘP skup. B, místo výkonu: Praha, Středočeský kraj Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

(Ke Špejcharu 392, Tuchoměřice, 25267)

Dobrý zdravotní stav, ŘP skup. B, C, místo výkonu: Praha, Středočeský kraj Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Dobrý zdravotní stav, schopnost práce pod stresem, pracovní doba je nepravidelná, práce o víkendu, v brzkých ranních hodinách a v noci. Požadujeme řidičská skupina sk. B, hlavní náplní práce je rozvoz potravinářských výrobků. Kontakt pouze emailem: vendulc@email.cz Směnný provoz: Turnusové služby

řidič sk.C

dobrý zdravotní stav, ČTR, ŘP sk.B,C, profesní průkaz, místo výkonu : Praha, Středočeský kraj Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Kontakt: Visterniceanu Viorica, tel.: +420 724 252 933, e-mail: viorica@migma.cz Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 25 560 - 50 000 Kč / měsíc

Kontakt: Roilean Alexandru, tel.: 778410928, e-mail: a.roilean@vjmfrigotrans.cz Zájemce musí mít řidičský průkaz sk. B. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 23 400 Kč / měsíc

  • Praha
  • 29.05.2024
  • VJM Frigotrans s.r.o.

ŘP D, psychotesty, ZP stravenkový paušál, legitimace MHD Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Řidiči taxi

(Praha)

Kontakt:e-mail: vlaterax@seznam.cz Upřesňující informace: řidičský průkaz, průkaz řidiče taxislužby, jazyk čeština a ruština. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Kontakt:tel.: 778410928, e-mail: a.roilean@vjmfrigotrans.cz Upřesňující informace: Řidiče sk. B. Jízdy po eU a do východních zemí. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

  • Praha

Kontakt:e-mail: olegbatulin@seznam.cz 10 let praxe jako řidič , Angličtina - Aktivní, Ruština- Aktivní Směnný provoz: Jednosměnný provoz

  • Praha
  • Bond Protection s.r.o.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

(Hájčí 2647/9, Praha, 15500)

ŘP CE turečtina - , pravidelné výjezdy v rámci ČR ,EU a i mimo EU Směnný provoz: Jednosměnný provoz

  • Praha
  • POLYTRANS - TRANSPORT A LOGISTIK S. R. O.

Řidič/ka - rozvoz pizzy*

(Julia Fučíka 931, Rožnov pod Radhoštěm, 75661)

ŘIDIČKA - ROZVOZ PIZZY* Zaměstnavatel požaduje: aktivní řidič sk. B, komunikativnost Náplň práce: rozvoz pizzy, výpomoc Zaměstnavatel nabízí: občerstvení na směně, pohyblivou složku Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Řidič nákladního sklápěcího vozidla

(Bučiska 621, Rožnov pod Radhoštěm, 75661)

Požadujeme: ŘP sk. C, čistý trestní rejstřík, praxe 1 rok, časová flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, fyzická zdatnost. Nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení, bonusy a příspěvky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů