Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (3 542)

Masér/masérka

(náměstí Augustina Němejce 416, Nepomuk, 33501)

Praxe, zkušenost a odborná znalost profese. první kontakt e-mailem Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 33 000 - 45 000 Kč / měsíc

Masér/ka

(náměstí Augustina Němejce 69, Nepomuk, 33501)

Praxe, zkušenost a odborná znalost profese podmínkou Prvotní kontakt emailem: radovan@pivnihotel.cz Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Masérka thajských masáží

(Štefánikova 937/19, Mladá Boleslav, 29301)

Prvotní kontakt: E-mail: info@waiwari.cz Požadujeme: znalost a dovednost tradiční thajská masáž, thajská reflexní masáž nohou a thajská olejová masáž. Částečná znalost angličtiny na komunikační úrovni vítána, ale není podmínkou. Hovoříme thajsky Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Prvotní informace: emailem: lucie.petrovicka@seznam.cz Upřesňující informace: Dobrý zdravotní stav, časová flexibilita, výpis z RT Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 18 900 Kč / měsíc

*Uklízeč/ka

(11, Nížkov, 59212)

Úvazek je nabízený od výše 0,5 až po 1,0, Vhodné i pro osoby na MD/RD či rozdělení úvazku mezi 2 osoby. Příspěvek na penzijní připojištění První kontakt: - osobně - Ředitelna školy, 7:30 - 14:00 - e-mailem - telefonicky, 7:30 - 14:00 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 13 040 - 18 900 Kč / měsíc

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

(Květnové náměstí 14, Průhonice, 25243)

masér s certifikátem na thajské masáže Směnný provoz: Turnusové služby

výpis z restříku trestů,zdravotní prohlídka, vítán ukrajinský nebo ruský jazyk Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Certifikát na thajskou masáž Směnný provoz: Jednosměnný provoz

z:12/4/2024 (HPP, DPP) Náplň práce: - pomocník/pomocnice ve skladu - neprofesní řidič/řidička sk. B - dovoz a rozvoz materiálu. Požadujeme: - ŘP sk. B - manuální zručnost. Výhodou: - průkaz VZV (zaučíme). Kontakt emailem, osobně. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Čáslavová Veronika, e-mail: carecomplex@seznam.cz Dobrý zdravotní stav, časová flexibilita, výpis z RT, požadujeme dobrou znalost angličtiny - slovem i písmem, filipínština výhodou Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 25 560 Kč / měsíc

  • Praha
  • 10.06.2024
  • Care Complex, s.r.o.

Manikéři

(Opletalova 922/8, Praha, 11000)

Paramonova Irina, tel.: 775 216 216, e-mail: irina.paramonova@email.cz, osobně Zlatnická 1123/9, 110 00 Praha 1, Úterý 10:00-12:00, Čtvrtek 10:00-12:00 Praxe v oboru 1 rok. Dobrá znalost ruského jazyka B2. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Úklidový/á pracovník/ice

(Říční 2269/1d, Svitavy, 56802)

NÁPLŇ: úklid kanceláří, šaten, soc. zařízení, zkrácený úvazek 20-25hod/týden POŽADAVKY: samostatnost, odpovědnost,spolehlivost KONTAKT: telefonicky od 8 - 14 hod, emailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 9 500 - 10 500 Kč / měsíc

Obsluha čerpací stanice

(498, Hradec nad Svitavou, 56901)

POŽADAVKY: zdravotní průkaz KONTAKT: telefonicky 9-16 hod, e-mailem Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 28 000 - 29 000 Kč / měsíc

Holič, kadeřník/ice

(Milady Horákové 466/20, Svitavy, 56802)

KONTAKT: emailem, telefonicky Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 300 - 22 000 Kč / měsíc

(U Tří mostů 716/1, Svitavy, 56802)

POŽADAVKY: zdravotní průkaz KONTAKT: telefonicky PO-PÁ 9-16 hod, e-mailem Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 27 000 - 28 000 Kč / měsíc

Ostatní uklízeči a pomocníci

(112, Pardubice, 53353)

Úklidové práce v administrativních prostorách. Pracovní doba 6.00 - 14.30 První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně každý pátek v době 9.00 - 10.00 (předchozí domluva nutná!) Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 19 500 - 22 500 Kč / měsíc

Masér (ka)

(Masarykovo náměstí 32, Chrudim, 53701)

Místo výkonu práce: Chrudim, Hradec Králové NÁPLŇ PRÁCE: masérské práce, pracovní doba Po - Pá - 8 hod/den; nebo Po - Ne - krátký/ dlouhý týden První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu

(Černovické nábřeží 501/7a, Brno, 61800)

První kontakt e-mailem. Práce v autopůjčovně. Čištění interiéru vozidel. Zaměstnanecké výhody: pracovní auto Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Pomocný pracovník/ce v obchodně

(Wilsonova 3991/20, Hodonín, 69501)

Rozšiřujeme náš malý přátelský tým, hledáme PRODAVAČE V RYBÁŘSKÉM OBCHODĚ v Hodoníně (obsluha skladu, naskladňování zboží, úklid v prodejně, lehké manuální práce, výpomoc při prodávání). Očekáváme pohodáře/pohodářku se základní znalostí práce na PC, co se nebojí učit novým věcem. Jedná se o…

Mzda: 11 000 - 15 000 Kč / měsíc

Manikéři a pedikéři

(Stolářská 1824, Veselí nad Moravou, 69801)

Minimální délka praxe 1 měsíc, znalost vietnamského jazyka. Kontakt na tel. 773 222 286 sobota, neděle po celý den. Osobně po tel. domluvě. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů