Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (1 320)

Málo vhodné pro slabozraké , nevhodné pro nevidomé , vlastní doprava. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

  • Praha
  • 15.06.2024
  • DIVIDED MARKETING s.r.o.

Odpovídající zdravotní stav, fyzická výdrž, odpovědnost, práce s prostředky, práce ve výškách. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

  • Praha
  • Rainbow Hradec Králové s.r.o.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

A02 z:19.1.2022 (ZamK) Náplň práce: - ruční výroba zmrzliny. Rozvrh pracovní doby: - pondělí až neděle, v časovém rozmezí mezi 8-20:00 hod. Kontakt: - telefonicky. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

A02 z:7/2/2020 (ZamK program KZ) Pracovníci povrchového čištění budov. Pracovní doba pondělí až pátek. Kontakt telefonicky, emailem. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

A02 z:17/7/2019 (ZamK) Náplň práce: - analýza vývoje a nových trendů v oblasti IT - hodnocení efektivnosti hospodaření a výkonnost útvaru a analyzování informačních systémů a jejich spolehlivost a výkonnost - reprezentace společnosti na jednáních s dodavateli informačních technologií a dalšími…

A02 (ZamK) Požadujeme: - min. SŠ vzdělání - znalost filosofie Six sigma a umění využití v praxi Výhodou: - znalost korejského jazyka. Náplň práce: - kontrola kvality, sestavování plánů podle modelu Six sigma a aplikování do praxe, asistence korejskému vedení společnosti, jednání s klienty z řad…

Ostatní uklízeč-ka a pomocník-ce (zamk)

(Malý Koloredov 1587, Frýdek-Místek, 73801)

A02 (ZamK) Směna 7,30 (8,00) až 16 (16,30) hod. Výhodou znalost korejského jazyka z důvodu komunikace s vedením společnosti. Kontakt - e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz Poznámka k jazykovým znalostem: velmi dobrá znalost korejského jazyka

První kontakt: osobně: Tuchoraz 42 (provozovna firmy) vždy v úterý 10 - 11 hod, e-mail: ruzickova@sadytuchoraz.cz. Výhodou bude praxe v zemědělství, čistý trestní rejstřík, částečná znalost českého jazyka. Pracovní doba bude 8 hodinová s hodinovou pauzou na oběd , pracovní doba bude závislá na…

Požadujeme fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav. Zaměstnanecké výhody: firemní ubytování zajištěno, výkonnostní bonus Kč 9,60/hod.. Kontakt: e-mailem. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme všeobecnou manuální zručnost, pečlivost. Zaměstnanecké výhody: firemní ubytování zajištěno, práce na hlavní pracovní poměr. Kontakt: telefonicky či e-mailem. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadavek: výpis z rejstříku trestů. Kontakt: telefonicky (10:00 - 12:00 hodin) či e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

(Papírenská 2, Větřní, 38211)

Spolehlivost, práce i o víkendech. Kontakt telefonicky po-pá od 8:00 - 15:00 hodin. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Spolehlivost, práce i o víkendech Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Náplň práce: manipulace, skladování, údržba. Zaměstnanecké výhody: ubytování, zálohy na mzdu po pěti odpracovaných dnech. Směnný provoz: Třísměnný provoz

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, práce dle zakázek KONTAKT: Litvina Natalia, tel.: 774 172 770, e-mail: senisinvitalik@gmail.com Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadavky: vzdělání nerozhoduje, dobrý zdravotní stav Popis práce: PP na dobu neurčitou Kontakt: Ai Luong, tel.: 601 388 883, e-mail: luongai@seznam.cz, v případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail Směnný provoz: Třísměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů