Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Plzeňský kraj (240)

Airbag Validation Coordinator

(Podnikatelská 1278/11, Plzeň, 30100)

- Zodpovědný přístup - Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou - Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Prototype Coordinator Junior

Projektový inženýr / project engineer

PROJEKTOVÝ INŽENÝR / PROJECT ENGINEER Náplň práce: Na základě požadavků zákazníka a centrálního vývoje připravovat technické změny pro výrobu části sedadel, úzká spolupráce se zákazníky i dodavateli, odpovědnost za projekt. Požadujeme: - VŠ strojního zaměření (min. bakalářský stupeň) - Zkušenosti…

Strojní inženýr

(Havířská 1241, Nýřany)

Vzdělání v oblasti strojního inženýrství výhodou. Ukrajinský jazyk na úrovni rodilého mluvčího výhodou (bez nutnosti certifikátu). První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 65 012 Kč / měsíc

CNC Frézař

(103, Záchlumí, 34901)

Programování a samostatná obsluha CNC, znalost CNC,čtení výkres.dokumentace,samostatnost při práci,loajálnost,flexibilita Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Soustružník/ice CNC

Programování a samostatná obsluha CNC soustruhu, znalost CNC, čtení výkresové dokumentace, samostatnost při práci, loajálnost, flexibilita Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme zodpovědnost, manuální zručnost, pracovitost, praxe v oboru vítána, výhodou ŘP sk. T Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

CNC frézař

(314, Holoubkov)

Náplň práce: frézování na 5 osém CNC frézovacím centru, upínání dílů, částečné programování Požadujeme: obor vzdělání: technické-strojírenské zaměření, znalost ovládacího systému Heidenhain, znalost výkresové dokumentace Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mechanici a opraváři nákladních automobilů

(Nádražní 526, Chodová Planá, 34813)

Vyučen v oboru nebo praxe.Bez praxe zaškolíme. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 28 000 - 40 000 Kč / měsíc

Servisní technik komunální a zemědělské techniky

(U Bílé haldy 1264, Rokycany, 33701)

Požadujeme: manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, , řidičský průkaz skupiny B, C, T, vysokozdvižný vozík, svářečský průkaz - není podmínkou , ale výhodou Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Konstruktér obráběcích strojů

(Madlonova 21, Rokycany, 33701)

Náplň práce: vývoj a konstrukce obráběcích strojů, rozpracování dílčích komponentů stroje Požadujeme: vzdělání technického zaměření, znalost projektování v 3D, práce v programu INVENTOR a VAULT - výhodou, při neznalosti tohoto prostředí zaučíme Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Procesní inženýr/ka

(Plzeňská 1067, Třemošná, 33011)

Zaměstnanecké výhody - osobní ohodnocení, stravenky v hodnotě 140,- Kč/den Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Technolog

(45, Záchlumí, 34901)

Výborná znalost technické dokumentace (kovovýroba-strojírenství). Zpracovává cenové kalkulace výrobků,technologickou dokumentaci výrobků,náhledy nových výrobků a technických změn v programu Solid Works. Spravuje oblast tvorby výkonových norem včetně jejich tvorby. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Kontrolor kvality

Znalost práce v programech MS Office(Word,Excel). Znalost čtení technické dokumentace v oboru strojírenství. Zkušenosti ve svařování. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocný konstruktér CAD

(82, Tachov, 34701)

min. SŠ vzdělání technického směru technické uvažování, prostorová představivost aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou zájem o další rozvoj a ochota učit se novým věcem Hlavní náplň: Určení…

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

(Univerzitní 1119/34, Plzeň, 30100)

Životopis zasílejte na e-mail: lucie.rambouskova@safrangroup.com Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Apqp Engineer

Životopis zasílejte na e-mail: lucie.rambouskova@safrangroup.com Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Opraváři strojů a zařízení

(Plánská 2029, Tachov)

VPM na zaměstnaneckou kartu. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Mechanik opravář nákladních vozidel

(Dr. Sedláka 940, Klatovy, 33901)

Kontakt: e-mailem, telefonicky Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Technik testování

(Podnikatelská 1184/39, Plzeň, 30100)

Co Vás čeká: - Provádění zkoušek kovových materiálů - Obsluha zkušebních strojů pro testování materiálů zejména pro letecký průmysl - Provádění kalibrací zkušebních strojů - Vyhodnocování výsledků zkoušek - Příprava zkušebních zpráv - Práce ve zkušebnictví Co využijete: - Předpoklady SPŠ strojní…

1 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů