Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Jihočeský kraj (247)

Seřizovač

(Wilsonova 222/25, Soběslav, 39201)

pož.: vyučení / vyučení s maturitou v technickém oboru, elektro, vhodné i pro absolventy technických oborů (SOU, SŠ) nástup dle dohody, mzda + 25% + výkonnostní odměny, stravování Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mechanik/čka

(Českobudějovická 314, Kaplice, 38241)

Mechanik/čka - vzdělání základní, pracoviště Kaplice, plný úvazek, hrubá mzda od 23 000,- Kč do 27 000,--Kč. Pracovní úvazek plný, dvousměnný provoz. Zaměstnání na dobu neurčitou. Náplň práce: - mechanická montáž, osazování strojních rozvaděčů - manuální práce - výroba a opracování svazků -…

Brusič

(34, Bujanov, 38241)

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mechanik opravář, seřizovač výrobních strojů a zařízení

(F. A. Gerstnera 21/3, České Budějovice, 37001)

Náplň práce: hlídání chodu výrrobní linky, servisní úkony na výrobní lince, pomoc operátorům linky při technických obtížích Nabízíme: ubytování, zálohy na mzdu po 5 odpracovaných dnech Kontakt telefonicky (Po-Pá 8-17 hod.) nebo e-mailem Směnný provoz: Třísměnný provoz

Obsluha CNC kovoobráběcích strojů

(Průmyslová 953, Planá nad Lužnicí, 39111)

Požadujeme: - znalost řídicích systémů CNC strojů: Fanuc - zkušenosti se seřízením a obsluhou: CNC soustruhy - znalost výrobních výkresů - znalost práce s měřidly ve strojírenství - samostatnost, spolehlivost Nabízíme: - osobní ohodnocení Kontakt: e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Brusič

Brusič (cídič odlitků)

(náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí, 39102)

Náplň práce: - broušení odlitků dle návodu - osekávání vtokové soustavy, přetoků a nálitků - práce je prašném a hlučném prostředí - spolehlivost, fyzická zdatnost, flexibilita, praxe na obdobné pozici výhodou. Nabízíme: - příspěvek na závodní stravování - 5 týdnů dovolené - závodní lékař -…

1 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů