Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Jihočeský kraj (247)

Brusič

(34, Bujanov, 38241)

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Brusič (cídič odlitků)

(náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí, 39102)

Náplň práce: - broušení odlitků dle návodu - osekávání vtokové soustavy, přetoků a nálitků - práce je prašném a hlučném prostředí - spolehlivost, fyzická zdatnost, flexibilita, praxe na obdobné pozici výhodou. Nabízíme: - příspěvek na závodní stravování - 5 týdnů dovolené - závodní lékař -…

Automechanik nákladních automobilů

(Nádražní 837, Milevsko, 39901)

Požadujeme: ŘP sk. B Svářečský průkaz výhodou. Pracovní doba: 6-14:30 hod. Nabízíme: stravenkový paušál, příspěvek na lázeňský pobyt, možnost získání firemního bytu. První kontakt: Matoušek Josef, tel.: 382 521 048; 603 219 450 - nechodit osobně. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Opravář - zámečník

Autoelektrikář

Automechanik/čka

(Dukelská, Písek)

CIZ Náplň práce: opravy a údržba nákladních automobilů a mechanizace. Požadavky: ŘP sk. B, C. Pracovní doba: 7-16 hod. (přestávka na oběd 1 hodina). Nabízíme: ubytování. První kontakt: francu@polansky.info Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme: vyučení v oboru. Kontakt na tel., 724 422 269 a po telefonické domluvě možné přijit osobně, jinak osobně pouze v pondělí mezi 8:00 - 12:00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

1 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů