Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Pardubický kraj (563)

Pomocní montážní dělníci

(Hronovická 663, Pardubice, 53002)

Montáž nosných konstrukcí na střechách i pozemcích. Pomocné montážní práce. První kontakt osobně v sídle firmy, e-mailem nebo telefonicky v době Po - Pá 9.00 - 17.00. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Opravář/ka armatur

(Přerovská 560, Pardubice, 53006)

Místo výkonu práce Přerovská 560, Pardubice. Požadujeme: odborné vzdělání strojírenského směru.Znalost základů soustružení a frézování, manuální zručnost, praxe výhodou. První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Operátor/ka výroby

(Svitavská 1599/66, Moravská Třebová, 57101)

NÁPLŇ: odebírání, kontrola, montáž a balení lisovaných dílů dle zadání, obsluha výrobního informačního systému atd. POŽADUJEME: ochota pracovat v nepřetržitém provozu, ochota učit se a přijímat nové informace, samostatnost, zodpovědnost, praxe v automotive výhodou, komunikace v českém jazyku…

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů