Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Karlovarský kraj (163)

Náplň práce: obsluha kolového/překládkového bagru Požadujeme: strojnický průkaz a praxe podmínkou, péči o stroj, dobré organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, pojištění zaměstnace proti škodám způsobených zaměstnavateli výhodou Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení …

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Karlovarský kraj !!! Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: 6:00-14:00 h x 14:00-22:00 h x 22:00-6:00 h. Náplň práce: jednoduché logistické aktivity i příprava zboží (naskladnění, vyskladnění), podpora vedoucího oddělení, práce s PC.…

Mzda: 31 358 - 33 585 Kč / měsíc

Kubica Ivan Tel.: 602676652 E-mail: ivan.kubica@kukal-uhlir.cz Práce v tryskací kabině, tryskání kovových předmětů. Práce je fyzicky náročná a není vhodná pro uchazeče trpící klaustrofobií. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů