Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Jihočeský kraj (456)

Číšník/servírka

(20, Vyšší Brod, 38273)

Číšník/servírka - pracovní doba pružná, požadavkem je praxe v oboru, hrubá mzda od 21.500,- Kč, pracovní poměr na dobu neurčitou. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

(Radniční 138/11, České Budějovice, 37001)

Požadujeme částečnou znalost anglického jazyka Směnný provoz: Noční provoz

DPČ - Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Pomocná síla v kuchyni

(Pražská tř. 1247/24, České Budějovice, 37004)

Místo výkonu práce: Pražská 24, České Budějovice znalost přípravy asijských porkmů výhodou Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Kuchař/ka

Místo výkonu práce: Pražská 24, České Budějovice Kurz přípravy sushi, znalost čínské, japonské a thajské kuchyně Kontakt e-mailem nebo telefonicky, restaurace bude otevřena v průběhu dubna Směnný provoz: Turnusové služby

Kuchař/ka

(133, Hluboká nad Vltavou, 37343)

Základní vzdělání + praxe podmínkou nebo vyučen. V případě potřeby nástup možný dle dohody. V případě zájmu si předem telefonicky sjednejte shůzku. Směnný provoz: Turnusové služby

číšník - servírka

Praxe, cizí jazyk výhodou. Mzda bude upřesněna při osobním jednání dle zkušeností a praxe. V případě zájmu si předem telefonicky sjednejte shůzku. Směnný provoz: Turnusové služby

(Horní 154, Český Krumlov, 38101)

Číšník/servírka - vzdělání základní. Pracoviště Český Krumlov. Dohoda o pracovní činnosti, nástup ihned, prac. doba dvousměnná. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: obsluha hostů restaurace a baru. Požadujeme: anglický jazyk, časová flexibilita, příjemné vystupování a ochota. Kontakt: Alena Pleul,…

Pomocní kuchaři

(České Budějovice)

Do naší kuchyně hledáme pomocníky se základní znalosti vietnamských pokrmů. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocný kuchař/kuchařka

Pomocný kuchař - příprava teplých a studených jídel pod dohledem šéfkuchaře. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Číšník

(Latrán 77, Český Krumlov, 38101)

Pracovní smlouva se uzavírá na dobu urcitou v délce 1 roku, prip. 2 let s možností následného prodloužení. Možnost ubytování Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Recepční

Recepční - vzdělání nižší střední odborné, praxe z hotelového průmyslu nebo cestovního ruchu podmínkou. Znalost AJ podmínkou - výborně. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 25000,- Kč hrubého, závodní stravování, jazykové kurzy, příspěvky na penzijní…

F&B Supervisor

F&B Supervisor - pracoviště Horní 154 - Hotel Růže a nám. Svornosti 12 - Hotel OldInn, Český Krumlov. Nástup dle dohody, prac. poměr na dobu neurčitou, hrubá mzda od 25.000,- Kč, možno i absolvent; náplň práce: řízení personálu F&B úseku, kontrola chodu středisek, zajištění akcí, spolupráce s…

Pomocník v kuchyni

(9. května 2886, Tábor, 39002)

Výhodou znalost čínského jazyka. Kontakt: emailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocný/á kuchař/ka

(Palackého sady 68, Písek, 39701)

Náplň práce: vaření v restauraci. Pracovní doba: 2 směny dle domluvy se zaměstnavatelem. První kontakt: Ševčíková Monika, tel.: 792 779 891, e-mail: restaurace@donebepisek.cz Směnný provoz: Dvousměnný provoz

(89, Vyšší Brod, 38273)

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů