Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Jihočeský kraj (458)

Kuchař/ka

(1, Mirkovice, 38232)

Směnný provoz: Turnusové služby

Pomocný kuchař/ka

(Náměstí 72, Vyšší Brod, 38273)

Požadujeme: znalost vietnamského jazyka. Kontakt: Dang Tien Van, tel.: 720 178 888. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Kuchař/ka

Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, strava zdarma, zaměstnanecké slevy. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Číšník, servírka

(120, Kájov, 38221)

Podnikové stravování, zajištění ubytování, zvláštní prémie. Kontakt: Rojíček Petr, tel.: 602 657 304, e-mail: vyroba@royas.cz. Ověřeno 20.12.2021 Směnný provoz: Pružná pracovní doba

*Číšník, servírka - vzdělání základní. Pracoviště Vyšší Brod. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup od 1.5.2018, prac. doba dvousměnná. Mzda od 18.500,-- Kč hrubého. Požadujeme: znalost vietnamského jazyka. Kontakt: Dang Tien Van, tel.: 720 178 888. Směnný provoz: Dvousměnný…

Pomocná kuchařka, pomocný kuchař

(140, Frymburk, 38279)

Zástupce vedoucího provozovny

(Lannova tř. 55/31, České Budějovice, 37001)

Kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocníci v kuchyni

(U Výstaviště 1565/2, České Budějovice, 37005)

Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, základní znalosti asijské kuchyně, plynulá vietnamština výhodou Bonusy: možnost stravování v provozovně Životopis zasílejte na uvedený e-mail. Telefonicky každý pátek od 15:00 do 17:00 hod. Směnný provoz:…

Pomocní kuchaři

(Volgogradská 2972, Tábor)

Výhodou - znalost asijské kuchyně. Kontakt: telefonicky (11:00 - 14:00 hod.), e-mailem. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Pomocník v kuchyni (M/Ž)

(9. května 678/20, Tábor, 39002)

Výhodou znalost čínského jazyka. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

(9. května 693/16, Tábor)

Výhodou znalost vietnamského jazyka. Kontakt: osobně (9. května 693/16, 390 02 Tábor). Směnný provoz: Pružná pracovní doba

(9. května 2886, Tábor)

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán. Kontakt: telefonicky (Po - Pá: 10:00 - 16:00 hod.) Směnný provoz: Turnusové služby

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

(Husovo nám. 537/14, Tábor, 39002)

Jedná se o obsluhu v prodejně kebabu. Náplní práce je tedy příprava kebabu, salátů, orientálních omáček a obsluha zákazníků. Požadujeme: Praxi v oboru - znalost obsluhy grilu na kebab, vč. znalosti servírování orientálních jídel. Pečlivost, svědomitost, rychlost, komunikativnost, smysl pro čistotu…

Pomocný/á kuchař/ka

(Kpt. Nálepky 2396, Tábor, 39003)

Náplň práce: příprava jednoduchých jídel, zaškolení pod vedením šéfkuchaře. Kontakt: telefonicky (10:00 - 20:00 hod.), e-mailem. Směnný provoz: Turnusové služby

Pomocný kuchař

(Žižkovo nám. 16/16, Tábor, 39001)

Pomocné práce v kuchyni a pizzérii. Nabízíme: stravu zdarma Kontakt: e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Kuchař/ka

(Chýnovská 3049, Tábor, 39002)

Jedná se o práci v asijské restauraci v OC Hypermarket Albert, Chýnovská 3049, Tábor. Požadujeme velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán. Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 10-14 hod.). Směnný provoz: Turnusové služby

Provozní

(Farského 1461/2, Tábor, 39002)

Krátký, dlouhý týden. Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: radka.schneiderova@seznam.cz Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Číšník / servírka

(Žižkovo nám. 8/8, Tábor, 39001)

Praxe min. 2 roky v restauračním provozu, aktivní znalost anglického jazyka výhodou (komunikace v AJ s personálem na pracovišti a se zákazníky při obsluze). Kontakt telefonicky, e-mailem. Směnný provoz: Turnusové služby Poznámka k jazykovým znalostem: výhodou

Kuchař / Kuchařka

Praxe min. 2 roky, znalost receptur indické kuchyně a práce s kotlem Tandoor, aktivní znalost anglického jazyka výhodou (komunikace v AJ s personálem na pracovišti). Kontakt telefonicky, e-mailem. Směnný provoz: Turnusové služby Poznámka k jazykovým znalostem: výhodou

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů