Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Kraj Vysočina (25)

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

(Hrotovická-Průmyslová Zóna 160, Střítež, 67401)

Baví vás čísla, data, tabulky? Reporting, controlling, analýza pro vás nejsou cizí pojmy? Máte zkušenosti s prací v personalistice? Myslíte si, že jste systematický ? Jste ochotný se ponořit do mzdové problematiky a stát se v ní našim interním expertem? Ano? Pak hledáme právě vás! Co bude vaší…

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

-plánování výjezdů externích montážníků, péče o svěřený tým montážních čet, příprava podkladů pro instalace osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě mezi 9:00-12:00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 24 000 - 32 000 Kč / měsíc

Rozpočtář staveb

(Dražka 624, Hrotovice, 67555)

Náplň práce: Zajištění a příprava všech podkladů nutných pro rozpočtování stavebních projektů společnosti Určení a výpočet nákladů a výkonů vyplývajících ze specifických podmínek konkrétní stavby Kontrola správnosti zpracování rozpočtu Požadujeme: " Orientace ve stavební dokumentaci " SŠ/VŠ…

účetní

(68, Opatov, 67528)

Požadované vzdělání - úplné střední odborné Plat určený podle NV 341/2017 Sb. a výše úvazku. Možnost spojení s funkcí vedoucí školní jídelny. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Minmální SŠ vzdělání zakončené maturitou. Řidičský průkaz skupiny B je výhodou. Komunikace a jednání s lidmi. Reprezentativní a příjemné vystupování. Základní uživatelská činnost na PC. Odpovědnost, spolehlivost a trestní bezúhonnost. Možnost kariérního růstu. Firemní benefity- operativní…

1 2

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů