Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Kraj Vysočina (325)

Montážní a servisní technik výtahů

(Strojírenská 700, Havlíčkův Brod)

Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Modeláři

(Nádražní 1444/43a, Třešť, 58901)

MGG je výrobní společnost zaměřená především na výrobky lité z hliníku, obrábění a montáž. Náplň práce: Modelář ve slévárenství opravuje a upravuje již zhotovené modely a modelová zařízení, podle nichž jsou vyráběny formy pro odlévání odlitků. Mezi hlavní úkoly bude patřit: o povrchové úpravy a…

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Zámečník, svářeč

(68, Nová Ves)

Řidičský a svářečský průkaz výhodou. Stravenkový paušál 85 Kč za odpracovanou směnu. První kontakt e-mailem nebo osobně v sídle firmy: Nová Ves 78, od 8:00 do 14:00. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Svářeči

(Zahradní 572, Polná, 58813)

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Zedník

(Bezručova 3543, Havlíčkův Brod, 58001)

- praxe 10 let v oboru - prac. doba: 6:30 - 15:00 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedník

(Popovická 1183, Jaroměřice nad Rokytnou, 67551)

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 800 Kč / měsíc

Zedník

(Karlovo nám. 48/37, Třebíč, 67401)

Způsob prvotního kontaktu zájemce: - osobně na adrese Karlovo náměstí 48, Třebíč - e-mailem: kliner@tomireko.cz Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedník

(Jihlava)

První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Slévárenský dělník

Jaká je náplň práce? - obsluha tepelného nebo tryskacího zařízení - zajišťování výroby odlitků - manipulace s odlitky. Jako vhodný kandidát byste měl/a mít: - fyzickou zdatnost, manuální zručnost - zkušenosti ze slévárny nebo chuť se učit nové věci - dobrý zdravotní stav - vlastnosti týmového hráče…

Jedná se o kovoobráběčské, přípravné, obslužné a manipulační práce ve slévárenství, odlévání a základní opracování hliníku. První kontakt telefonicky po-pá 8:00-17:00hod. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Svářeč

(Na Mýtě 621/4, Batelov, 58851)

První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedník - obkladač

(Husova 1622/10, Jihlava, 58601)

Stavby po ČR - souhlas s vysíláním na pracovní cesty. První kontakt telefonicky, Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavby po ČR - souhlas s vysíláním na pracovní cesty. První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Šička

(150, Jamné, 58827)

První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Železář do armovny

(U Hlavního nádraží 2764/3, Jihlava, 58601)

Popis pozice: - pracovník části armovna, připravující (svařováním, vázáním) dle dokumentace arkomoše pro výrobu Požadujeme: - spolehlivost, flexibilita, samostatnost, pečlivost, přesnost, učenlivost, ochota, manuální zručnost Výhodou: - znalost výkresové dokumentace - zkušenost ve stavebním …

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

(Divadelní 1604/8, Jihlava, 58601)

Stavby po ČR. První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavby po celé ČR. První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 17

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů