Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Plzeňský kraj (278)

Místo výkonu práce: Nýřany, Na tesle 1238 Požadujeme: - manuální zručnost, znalost sváření konstrukcí, dochvilnost, zodpovědnost, kladný přístup k práci. nabízíme: - bonusy, dlouhodobé zaměstnání, pravidelná výplata, možnost záloh po týdnech Směnný provoz: Třísměnný provoz

Zámečník/montér

(Plzeňská 565, Štěnovice, 33209)

Náplň práce: zámečnické práce, dílčí montáže, leštění, příprava na vakuové zkoušky Výhody: 13 a 14 mzda, příspěvek na dojížďku Prvotní kontakt: e-mailem, telefonicky mezi 7:00 - 15:00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedník, stavební dělník

(1, Kasejovice, 33544)

K základní mzdě odměny Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zámečník, svářeč

(Horažďovice)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedník

(Klatovská 423, Železná Ruda, 34004)

Vyučen, praxe výhodou Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedníci

(2, Hlavňovice, 34142)

Způsob prvního kontaktu: telefonicky, osobně v sídle firmy. Místo výkonu práce okres Klatovy,Prachatice. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zámečník m/ž

(Krátká 100, Horšovský Týn)

Nutný e-mailový kontakt. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Zámečník

(Řepná 504/35, Plzeň, 32100)

Prosíme o zaslání strukturovaného životopisu s kontaktním telefonním číslem na uvedený e-mail: info@schierholz.cz Zaměstnanecké výhody: stravenky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Dělník v kovovýrobě

(Domažlická 1255/200a, Plzeň, 31800)

První kontakt: telefonicky Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedník, obkladač, sádrokartonář

(Konečná 135/12, Plzeň, 31800)

Mluvení v českém a ukrajinském jazyce a praxe výhodou. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Tesaři

(1, Plzeň)

Svářeči

(Sokolovská 1327/74, Plzeň, 32300)

Kontakt předem telefonicky nebo e-mailem: Berezyak Andriy, tel.: 601 187 485, e-mail: borksinfo@gmail.com Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Montéři kovových konstrukcí

Kovodělníci

(Železniční 339, Nepomuk, 33503)

Místo výkonu Nepomuk. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Svářeč - zámečník

Výhody: Podnikové stravování a další firemní benefity Vhodné i pro cizince Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Provozní zámečník, údržbář

(14, Osvračín, 34561)

Nutný e-mailový kontakt. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedník

(Plzeň)

Životopis zasílejte na e-mail: lukesjr@lukesjrconstruction.com Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Provozní zámečník

(Sokolská 464, Zbůch, 33022)

Požadujeme: Výuční list, svářečský průkaz CO2, elektroda, plamen, průkaz VZV, jeřábníka a vazače výhodou, znalost údržby mostových jeřábů výhodou. Nabízíme: příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování Náborový příspěvek 20 000 Kč Kontakt telefonicky, osobně - Zbůch, Sokolská 464 Směnný…

1 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů