Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Pardubický kraj (353)

Slévači

(Pardubice)

Místo výkonu práce okres Pardubice (Přelouč, Chvaletice). Fyzicky náročná práce, čistý TR, praxe - výhodou. Požadujeme odpovědnost a profesionální přístup k práci, chuť se vzdělávat a všestranně rozvíjet. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po,ST 08:00 - 10:00). Směnný provoz: Třísměnný…

Místo výkonu práce Pardubice a okolí, dle zakázek firmy. Práce na stavbách, na lešení ve výškách. Pracovní doba od 7:00. První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedník/zednice pro stavbu plotů

(Dašická 848, Pardubice, 53003)

Místo výkonu práce Pardubice. Stavba drátěných plotů. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Místo je vhodné i pro absolventy. První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Autoklempíř/ka

(191, Kostěnice, 53002)

Místo výkonu práce Kostěnice. Jedná se o práci na pozici autoklempíř. Pracovní doba od 7:30 do 17:00. První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavební dělník/dělnice - zedník/zednice

(Motoristů 24, Pardubice, 53006)

Místo výkonu práce dle zakázek firmy v celé ČR. Pracovní doba 07:00 - 15:30 Praxe v oboru min. 2 roky. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené. První kontakt telefonicky (PO - PÁ 8:00 - 16:00), e-mailem nebo osobně - po předchozí domluvě. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Lakýrník/lakýrnice - natěrač/ka

(Hradecká 1383, Přelouč, 53501)

Místo výkonu práce Přelouč Požadujeme: - praxe v oboru - znalost čtení výkresové dokumentace Nabízíme: - práce ve stabilní firmě - příspěvek na stravování První kontak emailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocné zámečnické práce

(129, Kladruby nad Labem, 53501)

Náplň práce: - drobné zámečnické, zednické pomocné práce Pracovní doba: 06:00 - 14:30 První kontakt telefonicky nebo osobně. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

(Za Školkou 620, Lázně Bohdaneč, 53341)

Místo výkonu: Za Školkou č.p. 620, 533 41 Lázně Bohdaneč Požadujeme: - odpovědnost a profesionální přístup k práci, chuť se vzdělávat a všestranně rozvíjet. Fyzicky náročná práce, čistý TR, praxe - výhodou. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po-St, 08:00 - 10:00). Směnný provoz: Třísměnný…

Nástrojaři a příbuzní pracovníci (m/ž)

(Vysokomýtská 368, Choceň)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Vysokomýtská 368, 565 01 Choceň POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, ochotu pracovat ve třísměnném provozu KONTAKT: Ivanna Buhrak, telefonicky na č. 608 699 011 nebo e-mailem: kanc. republikanska@seznam.cz Směnný provoz: Třísměnný provoz

Svářeč

(48, Libchavy, 56116)

POŽADUJEME: min. SOU s výučním listem, platný svářečský průkaz CO2, znalost výkresové dokumentace, praxe ve svařování min. 2 roky. NABÍZÍME: Stravování v prostorách firmy, příspěvek na stravování, 22 dnů dovolené, věrnostní prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní či životní pojištění…

údržbář, zámečník

(Nádražní 55, Lanškroun, 56301)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY Víkendy a svátky volné NABÍZÍME: po 3 letech nárok na čerpání dovolené v zahraničí u moře, kterou hradí zaměstnavatel (včetně rodinných příslušníků) KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Provozní zámečníci, údržbáři

(Přerovská 560, Pardubice, 53006)

Místo výkonu Přerovská 560, Pardubice. Jedná se o údržbářské, zámečnické práce. Požadujeme manuální zručnost První kontakt e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zámečník/zámečnice - svářeč/ka

Místo výkonu práce: Přerovská 560, Pardubice. Požadujeme: zamečnických prací, dobrá orientace ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost, praxe výhodou. První kontakt e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů