Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (1 087)

Pracovník/ce mlékárenské výroby (zamk)

(Staroveská 406, Krmelín, 73924)

A02 z:2/2/2018 (ZamK) a:26/2/2020 Vyžadujeme minimálně 1 roční praxi v potravinářství anebo farmacii. Vyžadujeme pečlivost, zodpovědnost, vztah ke zvířatům. Pro pozici pracovníka mlékárenské výroby je nezbytný zdravotní průkaz. Pracovní doba je nepravidelná, výroba se přizpůsobuje přímo…

Pracovník/ce do výroby

(147, Rousínov, 68301)

Požadavky: vzdělání základní nebo nižší střední odborné, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost, praxe v oboru výhodou Popis práce: PP na dobu určitou, výroba pekárenských výrobků, výroba chleba, zvýšená fyzická náročnost, vhodné i pro absolventy Zaměstnavatel nabízí: stravenky, sleva na…

Povolení k zaměstnání dle §97 d) Směnný provoz: Noční provoz

PRACOVNÍ NÁPLŇ: výroba a zpracování potravinářských produktů KONTAKT: telefonicky (8.00 - 16.00) Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Místo výkonu práce: Šafaříkova č.p.110, Vysoké Mýto - Město, 566 01 Vysoké Mýto PP bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Dělník potravinářské výroby v pekárenství

(Šafaříkova 110, Vysoké Mýto, 56601)

Místo výkonu práce: Šafaříkova č.p. 110, Vysoké Mýto - Město, 566 01 Vysoké Mýto PP bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Cukrář/ka

Místo výkonu práce: Šafaříkova č.p. 110, Vysoké Mýto-Město, 566 01 Vysoké Mýto Výroba polotovarů/cukrářské výrobky PP bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení Kontakt: telefonicky (pracovní dny 6 - 15 hodin) Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Výroba zmrzliny

(Horní náměstí 368/4, Olomouc, 77900)

Pracoviště: Cukrárna Aida. Horní náměstí č.p. 368/4, Olomouc. Znalost výroby balkánské zmrzliny. Pracovní doba: pondělí - neděle: 6.00 - 18.00 hod. Kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pekař/pekařka se zkušeností

(Technologická 829/16, Olomouc, 77900)

Pracoviště: Technologická č.p. 829/16, Olomouc. Pro vyučené pekaře s praxí nabízíme ranní směny - pondělí až pátek. Nutný zdravotní průkaz a dobrý zdravotní stav. První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pekař(ka)/expedient(ka)

Pracoviště: Technologická č.p. 829/16, Olomouc. Nástup možný ihned. Nutný zdravotní průkaz a dobrý zdravotní stav. Praxe výhodou, nevyučené zaučíme, možnost zkrácených směn. První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Stánek, Aksamitova - Olomouc. První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky. Směnný provoz: Dělené směny

- jedná se o práci u linky na výrobu nudlí Požadujeme: pečlivost,samostatnsot, nutná flexibilita při plánování směn (i víkendy a do 21:00) Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem, přes e-mail možná dohoda na osobní schůzce Směnný provoz: Turnusové služby

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

(Ke Hřbitovu 923, Kralupy nad Vltavou, 27801)

-fyzická manipulace se zbožím - pomocné práce dle pokynů nadřízeného pracovníka Požadujeme: dobrý zdravotní stav,bezúhonnost, ukrajinský jazyk vítaný, mnauální zručnost Kontakt: telefonicky každé pondělí 9:00-10:00 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pekař/ka

(Berty Pirunčíkové 283, Neratovice, 27711)

Místo výkonu práce: Berty Pirunčíkové 283, Neratovice 277 11. Kontakt: Ing. Ibrahim Al-Balaa (PO - PÁ od 8:00 do 18:00 hod.), životopisy zasílat e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Řezníci a uzenáři

(V Růžovém údolí 553, Kralupy nad Vltavou, 27801)

Požadujeme: dobrý zdravotní stav - jedná se o práci v chladu, vyučení v oboru výhodou, praxe v oboru výhodou Místo výkonu práce: V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou Kontakt: p. Starosta, po-pá 10:00-14:00 telefonicky, osobní schůzka po telefonické domluvě Směnný provoz:…

Obsluha strojů na výrobu pečiva

Požadujeme: manuální zručnost. Místo výkonu práce: Berty Pirunčíkové 283, 277 11 Neratovice. Kontakt: Ing. Al-Balaa (PO-PÁ od 8 do 18 hod.) Směnný provoz: Jednosměnný provoz

NÁPLŇ PRÁCE: : vykosťování a bourání částí vepřového masa při teplotě 0-5 °C, jatecké práce. Praxe vítána. KONTAKT: e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Cukráři (kromě šéfcukrářů)

(Kaštanová 516/127c, Brno, 62000)

První kontakt osobně v sídle zaměstnavatele. Požadujeme: potravinářský průkaz, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Osobní kontakt. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů