Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik (25.000 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 54113 | aktuálnost: 14.09.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Baví Vás cestovat? Chcete si vydělat pěkné peníze? Tak poznávejte Evropu s námi.

  • údržba a servis u zákazníků po celé EU
  • kontrola, údržba a seřízení strojů
  • telefonická podpora zákazníkům

Požadujeme

  • SŠ vzdělání elektrotechnické, zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • platná vyhláška 50/1978 Sb.
  • ochota cestovat
  • znalost němčiny nebo angličtiny na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • motivující finanční hodnocení
  • 13. plat
  • stravenky
  • možnost čerpání firemních benefitů (firemní školka, závodní stravování, příspěvek na dojíždění)
  • výkonnostní bonus až 48.000 Kč/ročně
  • lokalita: Vsetín; Olomouc

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Energetika, Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity