Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář výroby | pěkné benefity | vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 53407 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete získat zázemí u stabilního zaměstnavatele, který vám mimo jiné nabídne i řadu firemních benefitů? Nezaleknete se práce v 3 směnném provozu? Pak hledáme právě vás! Dobrá dostupnost z Vysokého Mýta, Litomyšle.
příprava výrobního materiálu pro lisaře tisk etiket na palety a dokončení odhlášení palety s hotovými kusy zakrývání a páskování palet a příprava pro odvoz do logistiky práce v systému SAP práce je v pohybu a ve stoje - nutný dobrý zdravotní stav

Požadujeme

znalost práce na PC (MS Office) , znalost systému SAP výhodou nikoliv podmínkou samostatnost manuální zručnost ochota pracovat ve 3 směnném režimu

Nabízíme

možnost kariérního růstu bezplatná autobusová doprava na pracoviště příspěvky na stravování, telefon, penzijní připojištění roční bonusy za splnění pracovního fondu práce v pohodovém kolektivu 5 týdnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Michaela Lýdie Rozínková
+420 731 442 031