Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník / pracovnice úklidu - vyhrazeno pro OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28968700704 | aktuálnost: 13.06.2024

Andílci s.r.o.

Upřesňující informace

Vymezeno pro OZP
Zkrácený pracovní úvazek ,úklid kanceláří ,doplňování hygienických potřeb..Práce na jednu směnu
- 15.- 25.hod./týdně.Nástup možný ihned.Hodinová mzda od 140,-Kč/hod.plus příplatky a prémie..
Náplň práce:úklid společných prostor ,WC,doplňování hygienického materiálu.
Požadujeme :spolehlivost,zkušenosti s úklidem.ŘP výhodou,ale není podmínka
Podrobný popis požadované pracovní pozice: Úklidové práce, vysávání, zametání , stírání, odstraňování odpadků, utírání prachu
Nabízíme profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké výhody, ovlivnitelná složka mzdy,osobní přístup.
Nástup možný ihned.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Jiné spolehlivost, zkušenosti s úklidem, ŘP výhodou, ne podm.PHP_EOL

Místo pracoviště: Herbenova 1748/9, Hradec Králové, 50002

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený