Typ nabídky

Minimální mzda

Absolventi s technickým zaměřením

referenční číslo: 13637 | aktuálnost: 19.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jsi VŠ s technickým zaměřením a hledáš uplatnění ve strojírenství, automotive či elektro průmyslu?
Láká tě mezinárodní pracovní prostředí?
Domluvíš se anglicky nebo německy?

Jsi to ty, koho hledáme!
A máš-li kamárada, kterého doporučíš a my ho obsadíme, dostaneš 3.000 Kč na ruku.

PIŠ a VOLEJ!

Náplň práce

  • Práce v konstrukci
  • Práce v technologii
  • Práce v kvalitě
  • LEAN metodika

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Ochotu se učit
  • Orientaci v MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zázemí silných a stabilních společností
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost ubytování či příspěvků na přestěhování
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvky na stravování či penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: okres Trutnov, okres Jičín, okres Pardubice

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Technika, elektrotechnika, Strojírenství