Typ nabídky

Minimální mzda

Technický referent zakázek s AJ/NJ (35.000 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 27413 | aktuálnost: 22.03.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Máte zkušenosti ve výrobní společnosti a vyznáte se dobře ve strojírenských technologiích? Baví Vás komunikovat s lidmi a umíte si poradit s technickou specifikací výrobku a dobře ji prezentovat jak zákazníkovi tak i výrobě? Jste samostatní a hledáte perspektivního zaměnstavatele, který Vám poskytne stabilní místo pro dlouhodobu spolupráci, zajímavé finanční ohodnocení, jazykové vzdělávání a další odborné kurzy? Pak hledáme právě Vás! Dejte nám o sobě vědět a pustíme se společně do toho.

  • zodpovědnost za svěřené poptávky
  • komunikace se zákazníkem ohledně specifikace poptávky
  • tvorba cenové nabídky, kalkukace a technické specifikace poptávky
  • spolupráce s daným oddělením výroby, kde je nabídka realizována
  • řešení případných změn a termínů realizace u zákazníka i výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • dobrou orientaci ve strojírenských technologiích - obrábění, sváření, povrchové úpravy apod.
  • zkušenosti s vedením týmu a projektu
  • výborné organizační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • mimořádné finanční odměny
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy a další odborné vzdělávání
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na dojíždění

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita