Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Kraj Vysočina (2 684)

Zubní instrumentáři

(třída Legií 1149, Pelhřimov, 39301)

Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedník

(Pelhřimov)

Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Svářeč

(U Nádraží 1967, Pelhřimov, 39301)

Vyžadujeme: platné svářečské oprávnění na CO 2, znalost čtení výkresové dokumentace. Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Třísměnný provoz

Zámečník

(Nádražní 697, Pacov, 39501)

Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, strojírenské zaměření výhodou. Nabízíme: příspěvek na penzijní/ životní připojištění, příspěvek na dopravu, ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Skladník, obsluha manipulačních vozíků

(Tyršova 707, Žirovnice, 39468)

Náplň práce: manipulace s materiálem a s obaly, zavážení výroby, udržování pořádku na pracovišti, evidence materiálu, provádění jednoduchých záznamů do PC. Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, průkaz VZV výhodou. Nabízíme: práce ve společnosti s dlouholetou tradicí, možnost profesního růstu,…

Správce a údržba areálu

(25, Pelhřimov, 39301)

Požadujeme: kladný vztah k přírodě. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

(Hrdinova 2043, Pelhřimov, 39301)

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Projektant pozemních staveb

(U Rendlíku 1906, Pelhřimov, 39301)

Požadujeme: znalost práce na PC, ovládání software AUTOCAD, CADKON, MS WORD, EXCEL. Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocník v zubní laboratoři

(Mikuláše z Pelhř. 412, Pelhřimov, 39301)

Náplň práce: odlévání zubních otisků, údržba laboratorních zařízení. Požadujeme: znalost AJ, NJ pro čtení technické dokumentace k zařízením výhodou. Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem! Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Zubní lékař

(Březinova 398, Horní Cerekev, 39403)

Nutný telefonický kontakt předem! Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Svářeč kovu

Požadujeme: platné svářečské oprávnění Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Místo výkonu práce: Pelhřimovsko, stavby firmy NUTNÝ TEL KONTAKT PŘEDEM - 775 497 772 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zubní technik

Zubní technik, který ovládá práci na implantáty a attachmenty. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zubní technik, který ovládá práci na implantáty a attachmenty. Směnný provoz: Jednosměnný provoz Poznámka k jazykovým znalostem: výhodou

Zedník

(6, Humpolec, 39601)

Náplň práce: zednické práce na stavbách, pokládka zámkových dlažeb, obrubníků, pokládka trubního vedení a manuální ruční práce. NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Místo výkonu práce: kraj Vysočina Směnný provoz: Jednosměnný provoz

šička

(Nádražní 823, Pelhřimov, 39301)

telefonický kontakt denně 7:00 - 15:00 místo výkonu práce: Nádražní 823, Pelhřimov Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Elektrikář

(212, Košetice, 39422)

kontakt v pracovních dnech 7:00 - 15:30 hod. Místo výkonu práce: Agropodnik Košetice, a.s. Košetice č.p. 212 394 22 Košetice Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů